Podzimní zabíjačka v pivováru

Na Saturnina skučí meluzína a proto alou do piváče na zabíjačku ať Vám neskučí v bříšku! Ucpeme Vám pusy poctivě vyšlehanou prdelačkou s kroupami, světlou domácí tláčou, poctivým masovým sulcíkem, zabíjačkovým gulášem, jitrnicemi, jelity, prejtem světlým či tmavým, segedínem z plecka, pečeným kolenem na černém pivku, osmahlou kotletou, uzenou krkovičkou, pečenými žebry na kolalokově limonádě v šípkách, do zlatova vypečenejma vejpečkama, flákotou krkovice s volským vokem na domácí mamrdládě sypané sejrem či ovarovou paletou plnou kolínek, srdíček, jatýrek a jazýčků s vejmrdou a kyselem. A mimo zabíjačku taky něco z fóglů, kravek či bezmas jako tatarák, ptáček jarabáček, svíce, smažák, drůbeží kousky na salátu či zeleninový saláty a ovocný Koláč. A ještě jedna pranostika na nadcházející víkend: „Přijdou-li větry s Ondřejem, dobré zimy se nadějem“. Tak bacha na Ondřeje! Pod obručí mimo klasiku trutnovskej Krákora!
 
 
Černokostelecká desítka aneb pivovarský jarní přespolní výklus
Vážení sportovci, běžci, chodci a pochodci po úspěchu letošní říjnové černokostelecké dvanáctky jsme se rozhodli vytvořit i jarní alternativu našemu podzimnímu běhu. Bude se jednat o terénní výběh na vzdálenost 10 kilometrů. Zatím si rezervujte sváteční termín 9/5/2014 a další upřesňující informace přineseme dostatečně brzy. Sportu zdar a pivu obzvláště!
 
 
Služby našeho pivováru na portále HYPERSLEVY
Zajímavý vánoční dárek? Pobyt na jednu noc v nových pivovarských apartmánech pro 4 až 8 osob s prohlídkou, přivítacím mázem piva, degustací, večeří a snídaní? Zkuste mrknout ZDE.
 
 
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely a na čepu naše Černá svině 13% tmavý speciál! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad brigádníka/brigádnici s praxí. Informace na telefonu 774533672, emailu spravce@pivovarkostelec.cz nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku se zajímavými platovými podmínkami.
 
 
Byli jste už na Štrbském plese?
Ne, my chodíme na hasičský.

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate