Novinky z pivováru

Novinky z pivovaru

Na svatého Marcela, pustím piva do těla!

 V lednu do hospody sednu a po Černé svini se již nezvednu! K tomu Vám nabídneme gulášek z vepřových líček s domácími bramboráčky, hovězí líčka na červeném víně s kořenovkou a brkaší či husí roládu s žemlovou nádivkou s jatýrky a sušenými švestkami se smetanovými špeclemi. Klasika svíce, fógl, vejpeky, šnycl, smažka, žebra, vídeňská, saláti a pivní dort!

Novoroční flákance

 O svatém Baziliši pozvedneme piva číši ať z nás radost pěkně čiší a k tomu se zahryzneme do flákoty masa! Nabídneme Vám hovězí biftek z pravé svíčkové, flák krkovice či vykostěný stehenní kuřecí stejk! Klasika kachna, žebra, guláš, svíčková, ptáček španěláček, tatarák, vejpeky, šnycl, smažák či saláty!

Na Nový rok do hospody jen na skok!

O Silvestru bude v pivováru otevřeno od 11:00 dopoledne přes půlnoc podle potřeby. Na Nový rok pak od 12:00 do 23:00. Od pátku do neděle Vám nabídneme hovězí líčka na červeném víně a kořenovce s brkaší, husu na kmíně s variací knedlounů a s červeným zelím či vepřová líčka v cibulovopaprikový majdě s bramboráčkama. Klasika svíce, fógl, vejpeky, tatarák, žebra, šnycl, smažák či saláti.

Otvírací doba přes svátky

21/12-23/12: 11:00-22:00
24/12: zavřeno
25/12-30/12: 11:00-23:00
31/12: 11:00-01:00

Adventní prasárny

 Blíží se doba plných pupíků, tak je třeba si pořádně potrénovat bříška! Stavte se na vepřovou krkovici pečenou na česneku, cibuli a Černé svini se zkaramelizovanou karotkou a mačkanejma či guláš z vepřových líček sypaný křenem s H.K. nebo snad flák vepřový krkovice z grilu se smetanovým houbovým ragú s tymiánem a opekačkama.

Soutěž o cenu hejtmanky Středočeského kraje!

Vážení přátelé černokosteleckého pivováru! Kvůli machinacím s hlasy bylo hlasování o Cenu hejtmanky spuštěno znovu, tak prosíme o trpělivost a opětovné hlasování do pátku 10. prosince, děkujeme.

Mikulášské speciality

 O svaté Barboře se opilci válej v pivováru po dvoře, tak neváhejte a přidejte se. Budeme podávat mikulášské speciality, a to Peklovské žebírko s pikantní zeleninovou směsí, volským vokem a kroketami či andělskou husí roládu plněnou žemlovou nádivkou s kaštany se šťouhchačkama.

Černokostelecký pivovár nominován na cenu hejtmanky Středoč. kraje

 

Mezi závitky

 Mezinárodní den nekupování ničeho oslavme, že pěkně nakoupíme v pivováru :).

Mezi panenky

 Na světový den pozdravů zajděte na skvělou potravu! Budeme podávati panenku plněnou parmskou šunkou a sušenými rajčaty s brkroketama či medajle z panenky smažené v sezamové strouhance s parmazánem a brkaší nebo snad nudličky z panenky s cuketou, marinovaným lilkem s červenou cibulí, česnekem a brhrnolema. Klasika husa, kachna, roštěnka, svíce, guláš, žebra, tatarák, fógl, šnycl, smažka, vejpeky, saláti a pivní dort.

Výročí Sametové revoluce v pivováru!

 Výročí Sametové revoluce si v pivováru připomeneme slavnostní krmí a tím nejlepším pivem! Nabídneme Vám krůtí prso z grilu podávané s fazolkami na domácí slanině s opekačkama, vepřovou krkovici z grilu s tmavou pepřovou majdou a brgratinkama se sýrem či čtvrtku husy pečené na kmíně s variací knedloušů a zelí!

Svatomartinské husy!

 Od 10.11.2021 si můžete v černokosteleckém pivováru objednávat husy pro Vaše mastný pusy! V prodeji též svatomartinský ležák čili odmašťovadlo po svatomartinské husičce.

Mezi líčka

 Potřebujete se vyfotit, aby nebylo vidět, že jste přibrali? Zkuste roentgen a přijďte se nacpat do pivováru! Budeme tentokráte podávat hovězí líčka na červeném víně a kořenovce s bramborovo-dýňovým pyré či vepřová líčka na cibuli, česneku a Černé svini se smetanovými špeclemi s listovým špenátem nebo snad vepřové líčka sous vide na bylinkách s opakačkama a kapustičkama na domácí slanině.

Mezi bramboráky

Je to jasný jako facka, nejlepší je bramborová placka! Tak přijďte zkusit špalíčky vepřové panenky plněné sušenými švestkami a drůbežími játry s bramboráčky a švestkovou majdou z Černé svině či pikantní masovou směs se zeleninou s bramborákem nebo snad kuřecí medajle v bramborákovém těstíčku se zelným salátem a křenem.

Mezi stejky

 Divoké husy na odletu, konec je bohužel babímu létu, tak ať jste v hospodě v cuku letu!

Hody s lesními plody

 Svatý Havel pod stůl zajel, tak neváhejte a zaplujte k nám do hospody taky. Tentokráte Vám nabídneme zvěřinu, bude se podávat srnčí ragú s červeným vínem, povidly a kořenovkou, kančí kejta se šípkovou a variací knedlů, zvěřinové medailonky s majdou z Černé svině a švestek s gratinkama či kančí kostky na divoko se zelím a brknedlema.

Teletiny

Také Vám to stále nedochází? Ne? Možná je to proto, že budeme slavit Mezinárodní den pošty, ale hlavně z důvodu, že musíme jít k volbám. A poté hurá na sedmipivo a nějakou tu teletinu!

Mezi sýry

Když skončí září, tak se na Vás výčepák pěkně tváří! Šup do hospody! Tentokráte Vám nabídneme sýrové speciality, a to variaci smažených sýrů (uzeňák, hermoš a niva) či hermelín obalený ve sladu nebo tvargle v pivním těstíčku se slaninkou anebo snad klasický smažák.

Svatováclavské hody

 Na svatého Václava bývá piva záplava, tak se i Vy připojte ke dni českého piva a přijďte na nějaké černokostelecké!

Mezi rolády

 Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí, ten kdo má však pod čepicí, v pivováru nakoupí! Tentokráte Vám nabídneme nejenom točené pivo, ale i zatočené maso.

Mezi koleny

 Víte jak se nazývá užvaněná uzenina? No přece klábosa! Tak zbytečně doma nekláboste a přijďte na kolínko do pivováru! Připravujeme pro Vás dlouho tažené jehněčí koleno na rozmarýnu, tymiánu a česneku s listovým špenátem a mačkanejma či vepřové přední kolínko pečené na pivu podávané na prkýnku s kyselýma pochutinama, hořčicí a chleboušem.

Jelene, jelene dáme rundu zelené

 Když je v srpnu ráno hodně rosy, lezou do piv často vosy, tak raději zalezeme na vejčep! Budeme tentokráte podávat dobroty z paroháčů! Jednak jelení kýtu sous-vide s malinovými lístky, divokým kořením a bramborovodýňovým pyré nebo jelení krk pečený na cibuli, rozmarýnu a česneku s pečenými grenalle na slanině či jelení guláš podávaný s domácími bramboráčky.

Mezi ovečky

 Výročí invaze vojsk Varšavské smlouvy do České kotliny si připomeneme invazí do hostinského zařízení.

Mezi ušáky

 Když má svátek Hana, kocovina bývá z rána. Tak až si přijdete naložit nějakou tu vydru či svini do hlav, nezapomeňte na ty kluky ušatý, ano budeme podávat speciality z králíků.

Mezi steaky

 Lidské tělo si některé látky neumí vytvořit samo, a proto je musíme pravidelně doplňovat. Například alkohol nebo steaky a máte štěstí, že nás máte. My se o to postaráme. Steaky Vám nabídneme hovězí z mladého bejčka s pepřovou majdou, krůtí s bylinkovým máslem či vepřovou krkovici se sázeným vejcem. Klasika tatarák, kachna, svíce, žebra, guláš, fógl, saláti, vejpeky, šnycl či smažka.

Mezi líčka

Na svatého Ignáce bude v knajpě legrace, tak neváhejte si smočit sosáček a trochu si užít dobré krmě. Budeme podávat hovězí líčka na červeném víně s kořenovkou a opekačkama, vepřová líčka pečená na Černé svini, česneku a bylinkách s bršiškama a špenátem či konfitovaná vepřová líčka na zázvoru a medu s bramborovo-cuketovými placičkami z grilu.

Řízkobraní

 Když slunko peče, tak do nás dobře pivo teče! Věřte starým pranostikám a přijďte se trochu zapivnit, k čemuž Vám nabídneme řízánky. Třebas věpřový z kotlety bez kosti s domácím brsalátem, XXXL šnycl jak sloní ucho, králičí řízek naruby s brkaší a domácí čalamádou či kuřecí gordon blue plněný sýrem a šunkou s brhranolema.

Kachny, kachny

 Již zítra 10. července od 13:00 na stanici NOVA se ukáže ve vší kráse černokostelcký pivovár a naše pivovarské muzeum v pořadu Loskuták na výletě. Nezapomeňte se dívat!
 

Mezi krůty

 Blíží se nám Mezinárodní den proti zapomínání, tak si nastavte budíka, abyste nezapomněli zajít do hospody!

Mezi roštěnky

Prší-li na Ladislava, z hospody pak bolí hlava. Ale my se kocoviny nebojíme a v pivováru se zdatně napojíme! Jako základ se budou tentokráte podávat roštěnky, a to filet z grilu se smaženou sibulkou a brhranolema, anglický roastbeef s V.B. a domácí tatarkou či ptáček španěláček. Pivovarská klasika tatarák, kachna, svíce, žebra, guláš, kuřecí medajle na salátu, vejpečky, šnycl či smažka.

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate