Novinky z pivováru - více na www.pivovarkostelec.cz

11.-12. 11. 2009 Svatomartinské husy v pivováru
Na svátek svatého Martina jsme pro Vás napekli husy po staročesku na vícero způsobů. Nebudou chybět ani tradiční rohlíčky s mákem a svatomartinská vína.
13.-15. 11. 2009 Mezi perlami
Na tento víkend máme pro Vaše smyslová ústrojí nachystán plný sklep Prácheňské Perly, samozřejmě kromě jiného. Jedná se o světlé speciální pivo z protivínského pivováru a budeme ho točit do vyprodání zásob.
16. 11. 2009 Naši Furianti v pivováru
V podvečer kulatého výročí osvobození naší Repuliky od rudé nadvlády zahrají a zapějí naši NAŠI FURIANTI. Na čepu bude mimo obvyklou nabídku kvasnicová dvanda z Dobrušky.
17. 11. 2009 Oslava výročí Sametové revoluce
Kromě oslav Dne studentů chystáme další díl gastronomického kabaretu MEZI PTÁKY. Kromě tradičních kuřat, slepic, krůt, kachen, hus přiletí i perličky, holoubata, bažanti, křepelky, moravský vrabec či španělský ptáček.
21. 11. 2009 Sobotní večer pod taktovkou Rudy
Z dalekého Podolí u Prahy zavítá do zájezdního hostince potulný kytarista Ruda, jenž zabrnká hostům v lokále přítomným své známé i méně známé melodie. Až se mu budou prsty kudrnatit...
21. 11. 2009 Zabíjačkové hody
Není co dodat...
28. 11. 2009 Kultura k pivu
Dne 28.11.2009 k nám zavítá kočovný soubor POST SCRIPTUM a v prostorách černokosteleckého pivováru představí divadelní kus na motivy novel J. Steinbecka Na Plechárně a Zelený čtvrtek nazvaný: Brej den pane doktor. (a možná, že k nám zavítá i slavný francouzský herec Jean-Paul ....)
28. 11. 2009 MEZI VEPŘI
Pokračování tradičního gastro-rituálu Mezi vepři, kde ochutnáte všechny části vepříka.
05. 12. 2009 Mikulášská zábava
Součástí tradiční pivovarské zábavy bude další gastronomická revue MEZI ROHÁČI A PAROHÁČI, kde budete moci ochutnat všechnu dostupnou rohatou a parohatou zvěř. A možná upečeme i čerta.
31. 12. 2009 SILVESTR
Přípravy Silvestra jsou v plném proudu. Z hudební produkce určitě zahrají Naši Furianti a DJ George, jako obvykle nebude nouze o piva z malých pivovarů, gastronomické speciality, soutěže, hudbu.... no prostě přivítání Nového Roku jak se patří.

více na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate