VYKULENÍ - dětské divadlo jaké svět neviděl

Vystoupení mladých plaňanských hasičů a záchranářů viz harmonogram
V rámci letošního Vykulení opět proběhnou prohlídky pivovaru formou divadelního představení. Letos však zcela revolučně a to dětským divadelním představením.

 
Zasvěcený průvodce Míla Kopecký povede řeč v jednodušším a nenásilném pojetí i pro mladší generace pochopitelné, a mladí ochotníci ze Základní školy v Kostelci nČl budou hrát pivovarské suroviny, polotovary či hotové výrobky o kterých bude zrovna řeč. Délka jednoho představení cca 50 minut. Začátky 11.00, 13.00, 15.00. Vstupné 100,- dospělý a 50,- Kč prcek. Rezervace na e-mailu kvetak@pivovarkostelec.cz či 736623290. V pivovaru připraveno několik nových muzeálních strojů, automobilů, technologií a nově otevřené muzejní prostory jako ochoz mlatu, velké humno či strojovna. Neváhejte a rezervujte!

Děkujeme Kosteleckému

Děkujeme Kosteleckému pivováru za úžasný zážitek, od rána do večera jsme se opravdu moc bavili. Rádi bychom také chtěli poděkovat úžasnému personálu, zvláště usměvavé slečně u vchodu, která nám bez problémů vše vysvětlila a ochotně poradila. Opravdu moc děkujeme Rodina Červinkova z Českých Velenic

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate