Mezi rolády

19.-21. 02. 2010 Masopust a zabíjačkové hody v pivováru
Důsledným rozborem slova Masopust jsme dospěli k převratnému objevu. Nejedná se o půst masa jak mnozí jazykozpytci předpokládali. Pravý význam slova tkví v tom, že se máme pustit do masa! Tak hurá na zabíjačkové hody do pivováru. Celý víkend 19. - 21. 2. 2010 se budeme věnovat anatomii vepříků.

12.-14. 02. 2010 Mezi rolády
Víkend 12.-14.2.2010 se ponese ve znamení rolád. Přijďte ochutnat Beskydskou šulku, Kosteleckého rolouše, Třeboňského zavináče a další zarolované speciality.

12.-14. 02. 2010 Louny opravdu naposledy...
Vzhledem k úspěchu lounského piva minulý víkend jsme pro Vás sehnali opravdu poslední dvandu z této severočeské metropole. Královské město Louny bylo v době svého rozkvětu pivovarskou velmocí, kterou korunoval roku 1892 výstavbou moderního pivovaru kníže Adolf Josef Schwarzenberg. Letos staletá tradice uvadla a manažeři Heinekenu stále orají Českou kotlinu.

09. 02. 2010 Jedinečná technická, architektonická a kutlurní památka pivovar v Roudnici se má bourat?
V rámci aktivit našeho pivovarského muzea se snažíme o záchranu našeho průmyslového dědictví ze všech sil. Jestli Vás zajímá co se děje v Roudnici a opravdu unikátních budovách bývalého pivovaru, tak sledujte náš web. Mimo jiné se v současné době bourá pivovar ve Vysokém Mýtě a připravuje se asanace pivovaru v Buštěhradu! Všude nám vyrůstají novodobé paneláčky bez urbanistické koncepce a dyvelopeři si dělají co chtějí....

08. 02. 2010 Čaj nebo pivo?
Tímto problémem se zabýval již roku 1930 pivovarský časopis Kvas. V kratičkém a bohužel nekvalitně pořízeném opisu se můžete dočíst zajímavé věci.

08. 02. 2010 Hodně řízků - málo pohody
Všem našim věrným zákazníkům či nově příchozím se tímto omlouváme za menší technické problémy v době sobotního oběda. Vymysleli jsme tolik druhů řízků, že se to technicky nedalo úplně v pohodě stihnout a čekací doby tudíž decentně utrpěly. Poučení jsme si vzali k srdci a již se tomu nebude opakovat.

více na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate