Svatomartinské husy každý jistě rád v pivováru zkusí!

Svatomartinský víkend začíná v pivováru již ve čtvrtek 11/11 v 11:11 a mimo znamenitá svatomartinská vína nabídne především husy všeho druhu! Můžete se těšit na velké množství husích specialit jako kupříkladu husičky na medu, husaři na jablkách či hruškách, husáci s ořechovou nebo kaštanovou nádivkou, domácí husí paštiky či vakuované pečené husí půlky ku odnosu domů!
Pečené husičky zavakuované s sebou - viz foto. Dále husí sádlo, pivo HUSAR z vojkovického minipivovaru - viz foto. Vše od hus nabízí Honza Husar - viz foto. Další lákadlem jest speciální pšeničné pivo z malého pivovaru MAHRS v Bamberku - viz foto. Soutěž na tento víkend je věru nelehká. Kdo pozná puberťáka z této fotky a sdělí to osobně našemu panu správci vyhrává pivovarské tričko z pivovaru Qásek, které se minulý týden nikomu nepodařilo vyhrát. Ze soutěže jsou samozřejmě vyloučeni všichni zaměstnanci pivováru.
Soutěž z minulého týdne ohledně dvojsmyslu loga Qásku má správné výsledky či porozumění nápisu Qásek a Kvásek. Asi autoři nebyli zcela za volant usednutí schopni nicméně pravopisu učiněno zadost.
V průjezdu černokosteleckého pivováru byla instalována zcela ojedinělá mapa černokosteleckých hostinců od časů renesančních kavalírů až do naší poťapané doby "hostinských" coby zlatokopů...Přijďte se podívat na 29! oficiálních výčepů a spousty výstižných reklam s hlubokou duší.
 
SILVESTR se blíží neskutečně rychle a jako tradičně v pivováru bude nejpestřejší.
Na čepu bude Dobruška, Hlinsko, Vysoký Chlumec, Chotěboř, Kácov, Jihlava, Vratislavice, Benešov, Nová Paka, Černá Hora, Zvíkov atd.
Gurmánské delikatesy budou zastoupeny v nepřeberném množství a připraveny na nejdelším rautovém stolu v historii černokostelecka
Velmi dobrodružná hra putování pivovárem o pestré ceny a pýchu
Tombola
Pikantní ohňostroj
Množství živé muziky (upřesníme co nejdříve)
Začátek od 16.00, konec ??, cena již léta bez inflace stále 499,-/osoba (bez pití)
rezervace a info na telefonu 774533672, 736623290 a spravce@pivovarkostelec.cz
 
A jak dále zjistili naši investigativní kuchaři největším nepřítelem hus nejsou velcí dravci, jak uvádí encyklopedie, ale člověk s příznaky podagry!
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate