Publikace PIVO&CUKR dotisk

Nová publikace pivocukr autorů Froněk (cukrovary), Jákl (české pivovary) a Starec (moravské a slezské pivovary) se zabývá fenoménem zbouraných pivovarů a cukrovarů po roce 1945. Neklade si z cíl komplexně zmapovat zcela všechny zbourané pivovary

 

(ty jsou zmíněny jen v seznamu), nýbrž se soustředí na podniky, jenž byly ve větší míře ovlivněny přestavbou po druhé polovině 19. století. Zásadní předností publikace jsou jednak bohatá obrazová dokumentace nikdy nepublikovaných fotek pivovarů a cukrovarů (celkem 220) a taktéž přesná lokalizace míst někdejších industriálních perel naší vlasti.

Velký zájem o publikaci PIVO&CUKR autorů Froněk, Jákl, Starec nás velmi potěšil, všech 150 kusů připravených pro účastníky semináře v rámci dotačního titulu Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí bylo beznadějně rozebráno. Dotisk v režii černokosteleckého pivováru je od 21/1 ke koupi. Ukázka z knihy ZDE. Cena je 240,- Kč plus poštovné, 88 stran, křídový papír, většina fotek (celkem 220!) zcela unikátních z vlastních zdrojů či archivů. Objednávejte na kvetak@pivovarkostelec.cz a pište Vaše hodnocení. Moc se těšíme na kritiku.

PřílohaVelikost
PIVO A CUKR ukazka.pdf528.62 KB

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate