Gulášové šílenství v pivováru

Jste závislí na guláši? Máte v hlavě guláš nebo si neumíte představit svět bez omáček? Tak právě pro Vás jsme nachystali gulášový víkend. Můžete se těšit na guláše pivovarský Zděndův, segedínský, zabíjačkový Pačesův, vepřový Karlovarský smetanový, minutkový z roštěnky a fazolkama, dršťkový, kančí na červeném víně, houbový, od sousedů při Balatónu, buřtguláš, ale také na paletu gulášů či gulášovku. Podávat se bude v domácím chlebu, v bramboráku, s rýží, těstovinovýma armaturama či s variací knedloušů. Nebude chybět ani pivovarská klasika či bezmasá jídla. Na čepu mimo jiné kvasnicový Klášter.
Velký zájem o publikaci PIVO&CUKR autorů Froněk, Jákl, Starec nás velmi potěšil, všech 150 kusů připravených pro účastníky semináře v rámci dotačního titulu Evropský zemědělský fond pro rozvoj venkova: Evropa investuje do venkovských oblastí bylo beznadějně rozebráno. Dotisk v režii černokosteleckého pivováru je od 21/1 ke koupi. Ukázka z knihy ZDE. Cena je 240,- Kč plus poštovné, 88 stran, křídový papír, většina fotek (celkem 220!) zcela unikátních z vlastních zdrojů či archivů. Objednávejte na kvetak@pivovarkostelec.cz a pište Vaše hodnocení. Moc se těšíme na kritiku.
Industriální kulturní dědictví - harmonogram druhého bloku konaného 18/2 jest uzavřen a více podrobností na http://projekt.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate