MEZI ROLÁDY aneb talíř plný parády

První únorové víkendové gastromické skotačení se bude točit kolem rolád. Překvapíme Vás třeba roládou krkovičkovou, bůčkovou, zvěřinovou, jehněčí, kuřecí, telecí, kapustovou, piškotovou či závitkem nebo ptáčkem a dalšími klasickými pivovarskými vychytávkami. Na čepu bude mimo jiné vyškovské a černohorské.
 
Druhý blok akce jak-jsem-potkal-fabriku na téma Co se podařilo revitalizovat je na spadnutí a tak se registrujte dokud je volné místo. Více ZDE.
 
Nový pivovarský časopis Pivo, Bier & Ale je k dostání i v našem hostinci.
 
Černokostelecký zájezdní pivovár jménem restauratérů Pačes & Klement přijme na sezónní výpomoc i na plný úvazek kuchaře s praxí a pomocného kuchaře do zdejšího zájezdního hostince. Více informací na telefonu 774 533 672, e-mailu spravce@pivovarkostelec.cz nebo na místě.
 
Právě vychází: Starec Milan: Po stopách zaniklých a existujících pivovarů severní Moravy a Slezska I. (Pivovary na Karvinsku), str. 40 – 91, In: Práce a studie muzea Beskyd 2010, č. 22, více ZDE.

 
Od 28/1 nabízíme v hostinci speciální piva z Kocoura Varnsdorf v litrových petkách. V nabídce Weizen, Stout, V3 Rauchbier, Weizen Bock, Am Lager, IPA Samuraj a Jantar. Dále nabízíme ve stejném balení desinu a dvandu z Kácova. Prodejem originálně stáčeného piva přímo v pivovru chceme zlepšit kvalitu piva s sebou ku domácímu použití. Nabídku budeme rozšiřovat.
 
Nová publikace pivo&cukr autorů Froněk (cukrovary), Jákl (české pivovary) a Starec (moravské a slezské pivovary) k dostání v našem hostinci a více ZDE.

 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate