Na svatého Válendýna nacpeme se je to príma!

Ano, v pivováru právě skončila stávka proti americkým zvykům! Na protest jsme na nadcházející víkend vyhlásili svátek zakilovaných aneb svatýho válendýna, protože i my s nadváhou máme právo se někdy najíst bez výčitek a těžké hlavy. Alespoň jednou ročně a bez "hambáčů". První antivalentýn se ponese ve stylu obžérství a i hubeňoury dostaneme na náš břeh. Určitě nebude chybět pečená hUSA, kuře na OREGONu, kachNA SAmetově vypečená, Mc guláš, tatarák alá CHUCK NORRIS atd...Takže konec UTAHování opasků a hurá do pivovaru na válendýna.
 
Druhý blok přednáškového cyklu tentokráte na téma: co-se-podařilo-zachránit se blíží a tak se rychle stihněte dozaregistrovat nebo bude pozdě - už příští pátek 18/2
 
Nový pivní magazím PBA stabilně na našem výčepu v prodeji
 
Sortiment nabízeného piva v litrových petkách se neustále rozšiřuje, tak to přijďte koštnout.
 
Publikace o historii karvinského pivovarství je již v prodeji a to buď přímo Muzeu Beskyd - blíže ZDE nebo u nás na výčepu - blíže ZDE.
 
Dotisk publikace Pivo&Cukr stále skladem a v prodeji u nás na výčepu, ve Zlých časech u Hanze, v infocentru Český Brod a v muzeu cukrovarnictví Dobrovice. V přípravě jsou další publikace na téma revitalizovaných pivovarů a pivovarnictví na Kolínsku.
 
více na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate