Co se děje v pivováru

Vítání jara v pivováru
Téma hor, kam zimu již jistě vyženeme, budiž tématem víkendu právě přícházejícího. Můžete očekávat krkonošské kyselo, jesenické srnky, krušnohorská jehňátka, beskydské kachny, šumavské pstruhy, rychlebské býčky ... a vše pod patronátem horského ducha Rampušáka. Mimo dobrušské bude na čepu vratislavické ve vícero verzích.
 
 
Historické pivovary Kolínska
Publikace mapuje historii pivovarnictví na Kolínsku od středověku dodnes. Odborné texty pochází z dlouholetého výzkumu autorů v teoretické a praktické rovině a jsou doplněny 119 ojedinělými fotkami spolu s přesnou lokalizací GPS míst starých pivovarů. Grafická úprava: Vlasta Doležalová. Rozsah 60 stran. Cena: 150 Kč. Skladem. Ukázka ZDE. Více kvetak@pivovarkostelec.cz
 

  • Ohlasy a fotky třetí konference na fabriky.cz ZDE (díky Martine)
  • Fotky ze sobotního diskobálu od Fandy ZDE
  • Nějaké momentky z pátečního přednáškového bloku ZDE
  • Nová publikace Historické pivovary Kolínska již v prodeji - více ZDE
  • Jedno veselé video z pivovaru ZDE, a jedna ze a do života:
  • Radím každé manželce, aby chodila na pivo do Černého Kostelce!
  • Asanaci podlehl pivovar ve Zdounkách - povinně jedno černé....
  • Černokostelecký pivovár na stránkách hornictvi.cz ZDE
  • Dárkové poukázky všeho druhu jsou k dispozici po celý rok - nejenom na oblafnutí Ježucha. Tekže jestli potřebuje někoho potěšit či nahněvat, tak neváhejte. Ušijeme Vám poukázku dle Vašich přání na libovolné cifry, jídla, pití, zážitky, prohlídky, vlastní várky piva, degustace či jiné pivovarské trachtace. Objednávky na kvetak@pivovarkostelec.cz

 
Ku potěše těla i ducha nově zřízen hostinec U Vodoucha, kde v obdobném stylu jako v Zájezdním hostinci Černokosteleckého pivováru chutnou krmi a dobrá pivka dostanete. Hostinec se nalézá na Vinohradech v ulici Jagellonská č.p. 21 na křižovatce s ulicí Bořivojovou. Otevřeno denně od 11.00 - 23.00 a více informací v nejbližší době na uvodoucha.pivovarkostelec.cz, první fotky ZDE.
 
Podlipanské country
Buďte country a přijďte do pivováru. Kovbojové, ródeo, tanyny, čtverylky, soutěže, skákací hrady, srážedla, rodeo býk, malování na obličej, divadla, soutěže, zpívání, kouzlení, jídlo, pivo a možná přijde i Chuck Norris. Harmonogram ZDE.
 
heslo dne: V Zájezdním hostinci Černokosteleckého pivováru se přejedl i Chuck Norris.
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate