Na svátky jara do pivovara

Že pro Vás chystáme hromady báječných vaječných specialit je věru zřejmé, ale některé speciality budou náramně jarní. Však se můžete těšit na jehněčí na mateřídoušce a kopřivách, telecí s játrovou nádivkou, kančí na bylinkách, kachny, špízy, kuřecí roládu s křepelčíma vejcema, králičí stehno na česneku, kuře na dívání, štěpánskou... Dále zdůrazněme naložené vejce pana správce či pivní polévku sládka Šilingera z Jinců (originál recept 1933). Na čepu Krasličák.
 
Jak dopadla velikonoční výstava?
Ohlasy a článek z pondělního Kolínského deníku ZDE, ZDE a ZDE.
Fotogalerie z výstavy a tvorby samotné ZDE.
 
a jedna smutná zpráva...
Velký pivovarský hlídač a symbol, jenž mnohou nežádoucí zadnici v pivováru prokousl, již není mezi námi. Ano Tony po devíti letech tvrdé služby odešel do věčných lovišť. Kdo jste ho znali v dobrém i ve zlém vzpomeňte na naši pivovarskou ikonu, která dotvářela pivovarskou atmosféru po dlouhá léta. Tony, měli jsme tě rádi....
 
Dnes, 21/4/2011, v dopoledních hodinách začíná první várka novopodkováňského piva. Budeme u toho a budeme informovat....a budeme taky brzy čepovat...
 
Zcela revolučně jsme jako první pro Vás připravili v přímém přenosu náš výčep! V levém sloupci nahoře můžete vidět co je zrovna na čepu a na co můžete ihned vyrazit. Aplikace je ve vývoji, tak nám piště podněty co si o tom myslíte.
 
Nově v prodeji Kácovská tmavá velikonoční třináctka v PET
 
Zahrádka otevřena dennímu provozu jak na pivovarském nádvoří, tak před pivovárem - tzv. prašulka
 
video z pivovaru, které musíte vidět ZDE
 
14/5 - Podlipanské country - Buďte country a přijďte do pivováru. Kovbojové, ródeo, tanyny, čtverylky, soutěže, skákací hrady, srážedla, rodeo býk, malování na obličej, divadla, soutěže, zpívání, kouzlení, jídlo, pivo a možná přijde i Chuck Norris. Harmonogram ZDE.

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate