Sváteční novinky

Sváteční víkend v pivováru se slavnostními pochutinami jako od maminky. Jídelní lístek ZDE a piva budou mimo klasiku z Kouta na Šumavě či Rychnova nad Kněžnou.
Kolvětrání se blíží a plakát s informacemi ZDE.
 
Ano, potulný kreslíř skrývající se pod pseudonymem JP se opět zastavil v pivováru. Během jedné probděné noci vyzdobil klenebný pas ve výčepu, vypil všechny sudy (včetně proplachovacího) a zase se vytratil. Přijďte se kouknout co po něm zbylo. Díky JP. Ukázka ZDE.
 
Víceúčelový antukový kurt v pivováru opět připraven na sezónu. Klíče u pana správce na výčepu. Žížeň sebou.
 
Pivovar doporučuje: v polovině dubna vydalo kolínské muzeum v ediční řadě Moje město Kolín publikaci s názvem Židé v Kolíně. Autoři Jaroslav Pejša a Ladislav a Miroslava Jouzovi představují na devadesáti šesti stranách osudy kolínských Židů od středověku až po pohnuté dvacáté století. Nalezneme zde i zajímavou kapitolu o židovských podnikatelích a průmyslnících v Kolíně a okolí se sloupečkem věnovaným židovským sládkům a nájemcům pivovarů. Barevná publikace obsahující přes dvě stě fotografií je k dostání za 139,- Kč v Regionálním muzeu v Kolíně či v Městském informačním centru Kolín.
 
Výčep v přímém přenosu, dejte si u nás do nosu! V levém sloupci našeho webu nahoře můžete vidět co je zrovna na čepu a na co můžete ihned vyrazit. Aplikace je ve vývoji, tak nám piště podněty co si o tom myslíte.

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate