Víkend ve stylu ródea

V country klubu já se zrubu....zpívá Ivan Mládek a tak po vzoru naší kántry legendy se zkusme uvolnit po náročném týdnu i v pivováru. Sobotní Podlipanské country jest hlavní náplní a naše grily s udírnou budiž vyvoněným doprovodným programem. Na čepu mimo klasiku kompletní sortiment Harrachova. Z připravované krmě kupříkladu pstruh od Bobří řeky, Kližka ze Sedícího býka, pikantní krkovice alá Doug Badman, kovbojský kotlík z různých darů prérie, žebra na kolalokově limonádě, fešácké srnčí na smetaně, šerifovo pečené koleno, žemlovka a další dobroty.
 
PODLIPANSKÉ COUNTRY - sobota 14/5. Buďte country a přijďte do pivováru. Kovbojové, ródeo, tanyny, čtverylky, soutěže, skákací hrady, srážedla, rodeo býk, malování na obličej, divadla, soutěže, zpívání, kouzlení, jídlo, pivo a možná přijde i Chuck Norris. Harmonogram ZDE.
 
Hokej v pivovováru velkoplošně ve strojovně.
 
Potulný kreslíř skrývající se pod pseudonymem JP se opět zastavil v pivováru. Během jedné probděné noci vyzdobil klenebný pas ve výčepu, vypil všechny sudy (včetně proplachovacího) a zase se vytratil. Přijďte se kouknout co po něm zbylo. Díky JP. Ukázka ZDE.
 
Víceúčelový antukový kurt v pivováru opět připraven na sezónu. Klíče u pana správce na výčepu. Žížeň sebou.
 
V polovině dubna vydalo kolínské muzeum v ediční řadě Moje město Kolín publikaci s názvem Židé v Kolíně. Autoři Jaroslav Pejša a Ladislav a Miroslava Jouzovi představují na devadesáti šesti stranách osudy kolínských Židů od středověku až po pohnuté dvacáté století. Nalezneme zde i zajímavou kapitolu o židovských podnikatelích a průmyslnících v Kolíně a okolí se sloupečkem věnovaným židovským sládkům a nájemcům pivovarů. Barevná publikace obsahující přes dvě stě fotografií je k dostání za 139,- Kč v Regionálním muzeu v Kolíně či v Městském informačním centru Kolín.
 
více na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate