Otevřený dopis z pivovaru Podkováň

Tak pokováňské již teče proudem a přišel nám otevřený dopis z podkováňského pivováru, který citujeme:

Již několik týdnů fungují oficiální stránky www.podkovan.cz, na kterých se snažíme uvést informace o pivovaru na pravou míru. Osobně tímto DĚKUJI mému dlouholetému příteli ing. Milanu Starcovi za azyl, který poskytl našemu pivovaru na svých stránkách po dobu, kdy nebyl ani čas a ani člověk, který by se zodpovědně staral o naši vlastní doménu podkovan.cz. Dále pak Milanovi DĚKUJI za nezjištnou pomoc při pořizování a transportu varny.
REJPALOVI, který se snažil v komentářích po celou dobu poškozovat jméno pivovaru a u toho se tvářil, že neví, kdo je Tonda a Tonda, chci vzkázat, že si to DOBŘE PAMATUJU!
Ostatní veřejnosti mohu zase napsat, že ing.Starec, jako majitel domény pivovarkostelec.cz, mi poskytl rejpalovu IP adresu a jeho poskytovatele, touto cestou jsem se dopátral jeho identity - JE TO SKUTEČNĚ BÝVALÝ ZAMĚSTNANEC (obchodního oddělení pivovaru Podkováň), který se mi do očí staví jako rádoby kamarád a velký nadšenec pivovaru. Já to považuji za „HNUS“ stejně jako všechny ty „bláboly“, které psal jako mistr ANONYM. Proto jsem ani všechny jednotlivé komentáře nečetl a do dneška na ně nijak nereagoval.

Ale na dotazy VEŘEJNOSTI rád odpovím emailem acpodkovan@podkovan.cz.

 

 

 

 

Ještě jednou DĚKUJI VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM za podporu a těšíme se na Vaši návštěvu nejen na webu, ale zanedlouho i v pivovaru PODKOVÁŇ.

 

 

 

 

 

 

Dej bůh štěstí Antonín Červený – jednatel společnosti PODKOVÁŇ s.r.o.

 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate