Mezi sýry II.

Poslední červnový víkend pod náporem sýrů všeho druhu. Kupříkladu nejoblíbenější Zdendovo zapečená krkovice se sýrem, šestisýrový mamutí špíz, kuřecí stehno v bramboráku v nivové zácloně, cikánské žebro s uzeným sýrem, pikantní masová směs v eidamu, křídla se sýrovou omatlávkou a další sýrové i nesýrové pochoutky. Na čepu mimo klasiku Podkováň.
 

  • Nohejbalový tým našeho pivováru se dne 18/6 zúčastnil srazu Kostelců v Červeném Kostelci a přivezl cenné zlato. Fotogalerie z celého srazu ZDE.
  • Pivovar přijme kuchaře s praxí na plný úvazek a číšníka/servírku s praxí na brigády.
  • Plakát na čtvrtou konferenci o komínech ZDE.

 
Otevřený dopis z pivovaru Podkováň:
Tak pokováňské již teče proudem a přišel nám otevřený dopis z podkováňského pivováru, který citujeme:
Již několik týdnů fungují oficiální stránky www.podkovan.cz, na kterých se snažíme uvést informace o pivovaru na pravou míru. Osobně tímto DĚKUJI mému dlouholetému příteli ing. Milanu Starcovi za azyl, který poskytl našemu pivovaru na svých stránkách po dobu, kdy nebyl ani čas a ani člověk, který by se zodpovědně staral o naši vlastní doménu podkovan.cz. Dále pak Milanovi DĚKUJI za nezjištnou pomoc při pořizování a transportu varny.
REJPALOVI, který se snažil v komentářích po celou dobu poškozovat jméno pivovaru a u toho se tvářil, že neví, kdo je Tonda a Tonda, chci vzkázat, že si to DOBŘE PAMATUJU!
Ostatní veřejnosti mohu zase napsat, že ing.Starec, jako majitel domény pivovarkostelec.cz, mi poskytl rejpalovu IP adresu a jeho poskytovatele, touto cestou jsem se dopátral jeho identity - JE TO SKUTEČNĚ BÝVALÝ ZAMĚSTNANEC (obchodního oddělení pivovaru Podkováň), který se mi do očí staví jako rádoby kamarád a velký nadšenec pivovaru. Já to považuji za „HNUS“ stejně jako všechny ty „bláboly“, které psal jako mistr ANONYM. Proto jsem ani všechny jednotlivé komentáře nečetl a do dneška na ně nijak nereagoval.
Ale na dotazy VEŘEJNOSTI rád odpovím emailem acpodkovan@podkovan.cz.
Ještě jednou DĚKUJI VŠEM NAŠIM PŘÍZNIVCŮM za podporu a těšíme se na Vaši návštěvu nejen na webu, ale zanedlouho i v pivovaru PODKOVÁŇ.
Dej bůh štěstí Antonín Červený – jednatel společnosti PODKOVÁŇ s.r.o.
 
Velmi smutná zpráva z pivováru:
Před pár dny navždy odešel náš dobrý kamarád, věčně usměvavý a velmi talentovaný a mladičký mistr kuchařský David. Stal se jednou z opor našeho týmu a jeho tragický osud citelně zasáhl celé okolí. Davide, děkujeme uctivě za vše a jsme s Tebou. Pivovarští.

 
Pivovarský dvůr výrazně okrášlen půlkou ležáckého sudu s označením sklep v budově nadsklepí nad výtahem. Foto třeba ZDE.
autor: vlastitchka
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate