První prázdninový víkend ve znamení zvěřiny

První prázdninový víkend ve spojení se svátky mistra Jana a našich věrozvěstů budou patřit zvěřině a to každý den na jiný způsob.

 • sobota s muflony
 • neděle s kanci
 • pondělí  s bažanty
 • pondělí s daňky 
 • středeční srnčí

Celé svátky samozřejmě pivovarská klasika. Z pivek doporučujeme nově podkováňské, chotěbořské a jako perličku na dortu sváteční čokoládový ležák nejlépe v kombinaci s griotkou či vaječňákem.
 
 

 • Tenisový kurt v pivováru v provozu a ve skvělé kondici
 • Vymysleli jsme pro Vás nové pivovarské koupele - viz foto týdne
 • Do galerie přidáno přes 100 fotek svateb ze všech pivovarských prostor.
 • Pivovar stále přijímá kuchaře s praxí a číšníka/servírku s praxí na brigády.
 • Nohejbalový tým našeho pivováru se dne 18/6 zúčastnil srazu Kostelců v Červeném Kostelci a přivezl cenné zlato. Fotogalerie z celého srazu ZDE.
 • Plakát na čtvrtou konferenci o komínech ZDE.

 
Sládek slavil svátek bez cukrlátek
Už tomu věru budou dva měsíce co olivětínský sládek Jarda slavil svátek. A že cukrátka má rád je věc tuze známá, tak obdarován několikapatrovou bonboniérou chroupal svými posledními zuby čokoládu přímo při várce. I upadla mu čokoláda do vroucího rmutu, že nakonec čokoládové pivo svařil. Přijďte ho zkusit, je to opravdu zážitek nejen pro paničky!
 
 
V průjezdu černokosteleckého pivováru vyvěšen zákon o potírání alkoholismu č. 87 sbírky zákonů a nařízení ze dne 15. dubna 1948. To by měl každý znát!
 
 
 
Před pár dny navždy odešel náš dobrý kamarád, věčně usměvavý a velmi talentovaný a mladičký mistr kuchařský David. Stal se jednou z opor našeho týmu a jeho tragický osud citelně zasáhl celé okolí. Davide, děkujeme uctivě za vše a jsme s Tebou. Pivovarští. Poslední rozloučení tuto středu v Českém Brodě v 11.00.
 
 
 
Tak pokováňské již teče proudem a přišel nám otevřený dopis z podkováňského pivováru, který citujeme:
Již několik týdnů fungují oficiální stránky www.podkovan.cz, na kterých se snažíme uvést informace o pivovaru na pravou míru. Osobně tímto DĚKUJI mému dlouholetému příteli ing. Milanu Starcovi za azyl, který poskytl našemu pivovaru na svých stránkách po dobu, kdy nebyl ani čas a ani člověk, který by se zodpovědně staral o naši vlastní doménu podkovan.cz. Dále pak Milanovi DĚKUJI za nezjištnou pomoc při pořizování a transportu varny.
REJPALOVI, který se snažil v komentářích po celou dobu poškozovat jméno pivovaru a u toho se tvářil, že neví, kdo je Tonda a Tonda, chci vzkázat, že si to DOBŘE PAMATUJU!
Ostatní veřejnosti mohu zase napsat, že ing.Starec, jako majitel domény pivovarkostelec.cz, mi poskytl rejpalovu IP adresu a jeho poskytovatele, touto cestou jsem se dopátral jeho identity - JE TO SKUTEČNĚ BÝVALÝ ZAMĚSTNANEC (obchodního oddělení pivovaru Podkováň), který se mi do očí staví jako rádoby kamarád a velký nadšenec pivovaru. Já to považuji za „HNUS“ stejně jako všechny ty „bláboly“, které psal jako mistr ANONYM. Proto jsem ani všechny jednotlivé komentáře nečetl a do dneška na ně nijak nereagoval.

Ale na dotazy VEŘEJNOSTI rád odpovím emailem acpodkovan@podkovan.cz.
 
 
 
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate