Mezi vzducholodi II.

Velmi úspěšná povětrná akce z loňského roku bude pokračovat právě nadcházející víkend. A že na Vás chystáme velká množství dobrot je více než jasné. Kupříkladu fazolačka, kachna se zelím, jehněčí s fazolkama, hrachová kaše s uzeným, čočka s kouřimskou klobásou a sázeným vejcem, srnčí na jalovci a fazolích, záhorácký závitek s lepenicí, smažený květák, čočkový salát atd. Na čepu mimo klasiku Chotěbor a Kněžna.
 
 
 
Velká letní soutěž!!

Na snímku je vousatá  "sestava" našeho pivováru. Kdo pozná tři závislé, kteří zůstali v pivováru dodnes a napíše pořadí se jmény na tento e-mail jako první vyhrává pivovarské triko. Foto i ZDE. Ze soutěže samozřejmě vyloučeni zaměstnanci pivováru...Od nich již také přišlo množství nehezkých zpráv, ale výherce žádný.
 
 
 
POZOR - velké dopravní omezení

Omezení dopravy před pivovarem. 11/7 začala generální oprava silnice na náměstí v místech od zámku k začátku Kutnohorské ulice. Objížďka vede přes Svatbín. Co je však více podstatné, že provoz pivovaru omezen není. Pouze bude na čepu přes týden méně značek piva z důvodu zachování kvality.
 
 
 
V průjezdu černokosteleckého pivováru vyvěšen zákon o potírání alkoholismu č. 87 sbírky zákonů a nařízení ze dne 15. dubna 1948. To by měl každý znát!
 
 
 
Tenisový kurt v pivováru v provozu a ve skvělé kondici
 
 
 
Plakát na čtvrtou industriální konferenci o komínech ZDE
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate