Svatovavřinské knedlové hody

Svatovavřinský víkend v pivovaru oslavíme akcí mezi knedlíky II.
Knedle už kynou a chystáme pro Vás knedlíky špekové, houskové, bramborové, rozinkové, chlebové, karlovarské, plněné uzeným, ovocné, chlupaté atd. Ke knedlům budeme podávat kachny, bažanty, jehňátka, vepřové oháňky, ptáčky, zvěřinu, telecí a další klasiku. Specialitou víkendu budiž knedlík v krku a to se nechte překvapit. Z piv upozorňujeme na Vítka z Prčice bavorský speciál a Podkováňské, které máme v petkách i kvasnicové!
 
 
Osmé černokostelecké Vykulení je za dveřmi. Na programu jsou:
Dětský program–Aerobik AK DODO, ZŠ Kostelec (chůdy skákání v pytlích kuše  přetahování házení trampolína rybičky pískoviště), RC Kolečko (lukostřelba), OS Kosáček (mažoretky), pouliční HIP-HOP, maňáskové divadlo, recitál Tomáše Uloma, malování na obličej, zpěv Vlaďka Skalová atd….
Bednáři v pivováře, autoveteráni, zedníci, kováři, keramici, malíři
Muzika -   DANIEL HŮLKA
BOBR CHUTNÁ 2x-NO SIDE-PAPAJOE-PHARAMIS-HÉKELÉN TÉKELÉN-HIGH DEBILITY
Muzeum nová expozice bednárny a zcela nový okruh, dětské prohlídky, výstava „co jsme si zbořili“, prohlídky po celý den, alegorický vůz, obří vzduchový kompresor v provozu, cirkulárka se stabilním motorem, jištěné výstupy na komín atd.
Pivní slavnosti Broumy Březnice Černá Hora Dalešice Dobruška Harrachov Hlinsko Hlučín Chýně Jihlava Kácov Klášter Lipník Moritz Opat Qásek Parník Podkováň Protivín Rohov Rychnov Rýmařov Sazovice Slaný Šťáhlavy Tambor Trutnov UhBrod Únětice Varnsdorf Vojkovice VysChlumec Vyškov Zvíkov Žamberk černokostelecký Vykulenec (speciální pivo s originální etiketou), žádné plastové kelímky (sklenice oproti záloze a mycí pulty), ukázková várka STEINBIER (kamenné pivo)
Staročeská žranice býčí a jehněčí kýty, krkovice na ohni, obří párky v rohlíku, šunkové kýty
z ohně, delikatesy z udírny, plněné brambory,  domácí klobásky, staročeské trdlo, kukuřice, stehna, kaštany, bůčky, špízy Pivní speciality mlátové placky, bramboráky, jitrnice se sladovým květem, sladké pivní pečivo, pivásky
MOKRÁ VARIANTA !850 míst ku sezení uvnitř! VSTUP ZDARMA
moderuje VODOUCH
 
 
 
ječmen, chmel a kvasnice - mok z nich sílí nejvíce!
 
 
Na hvozdu vyvěšena reklamní cedule s nápisem RESTAURACE. Smaltovaná písmena pochází z jedné proslulé výletní posázavské restaurace pod Medníkem a po 40 letech opět lákají do restauračního zařízení. Nechte se taky zvyklat...

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate