Vivat vitamínový víkend

Vaše vykloubené zdraví jen naše zeleninové pokrmy Vám napraví! Ano, tentokráte na vitamínové téma. Chystáme na Vás hovězí lýtko na kořenové zelenině, krůtí zámotek s mrkví a hráškem, králičí stehno na celeru a mrkvi, grilovanou krkovici s pikantní zeleninou a jarní cibulkou, telecí pečínku s máslovou mrkví, pivovarský guláš s křenem, zeleninovokuřecí rizoto, lilky, brokolice, cukety, tataráky, kolena, křídla a a a čokoládový kvasnicový Opat a mnoho dalších novinek.
 
A nyni opravdu velmi vypečený soutěžní obrázek pro kostelecké pamětníky. Asi není třeba nápovědy, ale jedná se beze sporu o nejukecanější pivovarskou pomocnici. Kdo první uhodne o koho se jedná a zašle správnou odpověď na email kvetak@pivovarkostelec.cz vyhrává metr piv. Ze soutěže jsou samozřejmě vyloučeni zaměstnanci pivovaru a brigádnící. Foto ZDE.
 
Vykulení je opravdu za dveřmi. Aktuální plakát ZDE a další info v nejbližší době.
 
Od 5/8 a jako první provozovna vůbec nabízíme kvasnicovou podkováňskou desinu v petu. Dvanáctka bude následovat. Dále na čepu Vítek z Prčice - bavorský speciál, třešňový kvasnicový Opat a únětická piva v petu. Prostě pivní ráj to pohledět a posedět.
 
ječmen, chmel a kvasnice - mok z nich sílí nejvíce!
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate