Nudistický víkend

Nebuďte vykulení, nezbláznili jsme se. Jen jsme se rozhodli, že tento víkend pro Vás připravíme různá masa na přírodní způsob. Stop strouhance. Můžete se natěšovat kupříkladu na krůtí prso se švestkovou omáčkou, flák krkovice s višňovou omáčkou a sázeným vejcem, vepřovou panenku s opilými drůbežími jatýrky, bednářské hovězí klíny s fazolkama a slaninou, kuřecí prsičko s tvarohovým bramborem, vepřová játra z grilu atd. atd. Na čepu kvasnicová Polička a Rebel.
 
Abychom mohli získat turistickou známku Černokosteleckého pivovaru musí na webu turisticke-znamky.cz proběhnout anketa o vhodnosti našeho pivovaru jako turistické destinace. Prosíme i Vás o podporu při hlasování. Stránka s anketou ZDE. Není to úplně jednoduché, tak Vás prosíme o trpělivost. Děkujeme.
 
Kolínský deník ZDE
Novinový článek ke spílečným kádím, které jsme skládali na Vykulení ZDE
Ohromně nabitá galerie fotek z Vykulení, kde se jistě najdete je ZDE
Článek a diskuse na Pivním infu ZDE
A prosíme pište nám Vaše názory, postřehy a rady - děkujeme
 
Skrzeva tradiční Vykulení a várky našeho kamenného piva jsme vydali prvně tradiční pivovarské tácky. A to tradiční doslova! Jsou vyrobeny ze zapomenuté série nepotištěných kartonových tácků z šedesátých let a vousatost z nich přímo čiší.
 
I Váš šatník může být obohacen o tyto definitivně lapidární čepky s vyšitým černokosteleckým logem. Kdo pije bez naší čepice - vlasy mu padají velice. Tak neváhejte a žádejte módní výstřelky jen na výčepu černokosteleckého pivováru!

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate