Mezi ploutve

Je to tak, tajně jsme vylovili Smíchovák a připravujeme na nadcházející slavnostní prodloužený víkend dobroty z ryb. Chystáme kupříkladu candáta s bazalkou, pstruha na kmíně a másle, lína na bílém vínu, štiku s červenou řepou, uzenýho amura s bramborovou kaší, grundle z Botiča, smaženýho kapra se salátem a taky pečenáče, sledě po stročesku, pepřenky, matjesy s cibulkou, vočka a samozřejmě pivovarská klasika jako guláš, svíčková, žebra, kolena, tatarák, jehněčí, kachny atd. Načepu mimo klasiku ostravský Qásek a rychnovský Kaštan s Kněžnou.
 
Černokostelecký pivovár připravil pro sběratelskou obec další vychytávku. Turistická známka je vyrobena a v prodeji v hostinci.
 
Dne 29/10 se bude konat Zamykání kanálů v bubenečské čistírně s bohatým programem - více ZDE
Ve dnech 3-4/11 můžete navštívit konferenci o sladovnách v Písku - pozvánka ZDE, pozvánka na přednášku Josefa Pleskota ZDE, program ZDE
Dne 11/11 je na programu konference na téma industriálních komínů - více ZDE, plakát ZDE
Dne 24/11 se uskuteční slavnostní vernisáž otevření výstavy na téma pivovarnictví v Karviné - pozvánka ZDE
Dne 21/10 proběhlo slavnostní otevření bývalé pivovarské vodárny v Heřmanově Huti adaptované na rozhlednu - více ZDE
 
SILVESTR se nezadržitelně blíží a tak si rezervujte místa. Podrobnosti a program v nejbližší době. Rezervace na spravce@pivovarkostelec.cz
 
3. ročník orientačního závodu na horských kolech a zároveň tradiční zavírák MTBO sezóny. Centrum závodu v černokosteleckém pivováru. Více ZDE.

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate