Mikulášské placatění v pivováru

Přijďte se společně s Mikulášem placatit do pivováru! Budete moci okoštovat placky sladké, slané, masové i zeleninové. Kupříkladu moravský zelňák s krkovičkou na černém pivu a kysaným křenovým zelím, bramborový ďábelský placatec ve fance, slanou palačinku s kuřecí směsí a listovým špenátem, krkonošskou sejkoru se zapečenou kotletou, bramborový placky s jehněčím a množství dalších placatin nebo pivovarskou klasiku. Na čepu mimo klasiku Rampušák a vojkovický Netopýr - supr chmelená čtrnáctka. V petkách nově piva z Qáska a Vojkovic.
 
Sváteční čertovské pondělí 5/11 na Vás chystáme třeba Mikulášovu hůl anóbrž kuřecí špíz se švestkama, Andělská křídla aneb pečená krůtí křidýlka či Čertovy koule čili bejčí varlátka. Tak hurá do pivováru. Bude pekelně dobře.
 
Tak jsme byli na jednom v Karviné
Ve čtvrtek 24/11 proběhla vernisáž výstavy o pivovarnictví v Karviné. Účast velmi dobrá, na čepu Koníček, Qásek a Radegast - vše se vypilo. Součástí výstavy je i kousek staré hospody - třeba ZDE a ZDE. Výstava potrvá do poloviny příštího roku, tak si jistě naplánujte cestu. Na celé akci se výrazně podílel náš pivovar.
 
Byla tady...
Dlouho očekávávaná událost roku je tu! Princezna Aluna von Hohenschrotten navštívila pivovar. Její šarm učaroval kdekoho. Bohužel po ní zbyly jen vypité sklepy a zlomená srdce. I tak děkujeme urozená paní. Lepší snímek ZDE.
 
Náš věhlasný pivovarský encyklopedista a potulný malíř nakreslil pro naše muzeum postup výroby piva ve středověku a to v rozměrech 360 x 120 cm. Přijďte se podívat. Plátno je umístěno ve strojovně a lze vidět při prohlídkách či na požádání u obsluhy.
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate