Předvánoční prasečinky v pivováru

Přijďte si do pivováru odfrknout než k Vám přiletí Ježuch. Bude k papů prdelačka, domácí uzený, sulc, tláča světlá i tmavá, ovarové koleno, srdce, játra, jazyk, zabíjačkový guláš, jitrnice, jelita, prejt, vrabec, žebra, kotlet a další klasické dobroty. Na čepu tentokráte dobroty z Benešova.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru okrášlen další stylovou cedulí označující náš hostinec. Nápis RESTAURACE je totožný s nápisem na hvozdu a tento je umístěn směrem od Českého Brodu na střeše strojovny.
 
SILVESTR se nezadržitelně blíží a tak si rezervujte místa. Podrobnosti  ZDE. Rezervace a info na spravce@pivovarkostelec.cz
Soutěže a program chystáme samozřejmě zase zcela nanovo! Gurmánské delikatesy, množství piv, dobrodružná hra putování pivovárem, ohňostroj, diskotéka 60. - 80. let z vinylů s projekcí, Naši furianti a další vychytávky...
 
Vánoce před námi a dárky nejlépe pořídíte právě v pivováru. Dneska dorazila nová kolekce černokosteleckého značkového prádla. Tak se zastavte v pivováru a přij'dte si vybrat nějakou libovou mikinčičku, tričičko, tíílčičko, spoďáry, sběratelský materiál či poukázku třeba na tři metry piv. Budete NADŠENI a vánoce v cajku!
 
Pokračování naší bednářské ságy bylo více než úspěšné. Zachráněné, rozebrané a očíslované jednotlivé dýhy sudů jsme po velkých přípravách začali dávat dohromady. A ač tomu nikdo z odborné veřejnosti nevěřil po velkých peripetiích se povedlo největší pivní sud v ČR vůbec postavit! ZDE je video z části procesu. Fotky jsou v galerii ZDE.
 
Dlouho očekávávaná událost roku je za námi! Princezna Aluna von Hohenschrotten navštívila pivovar. Její šarm učaroval kdekoho. Bohužel po ní zbyly jen vypité sklepy a zlomená srdce. I tak děkujeme urozená paní. Lepší snímek ZDE.
 
Ano, náš pivovarský encyklopedista a potulný malíř nakreslil pro naše muzeum postup výroby piva ve středověku a to v rozměrech 360 x 120 cm. Přijďte se podívat. Plátno je umístěno ve strojovně a lze vidět při prohlídkách či na požádání u obsluhy.

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate