Hop a je tu antilop!!

Nadcházející volné dny zase trochu z jiného soudku.
Připravujeme pro Vás antilopu sobí na vícero způsobů. Změna je život a tak přijďte zkusit dobroty z antilopy. Kromě naší klasiky bude kupříkladu antilopí roláda s houbovou smaženicí, antilopí špíz se švestkama a slaninou, pečená antilopa s kořenovou zeleninou, pečené antilopí žebra či antilopí na smetaně. Na čepu kupříkladu Perla z Protivína či medovej Opat.
 
LUNCHTIME
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru na Lunchtimu ZDE. Ideální pro uživatele iPhonu, Androida či Bady. Vyzkoušejte.
 
Co o nás napsali skrzeva náš největší sud?
V Haló novinách dne 28/12/2011 vyšel článeček o naší misi za největším sudem - ZDE. Tentýž den vyšel obdobný článek i v Právu - ZDE. I s obrázkem...
 
Čerešničky, čerešničky, čerešně....
Ano, zrovna takhle jsme si zpívali, když jsme ochutnávali nově připravený kvašený višňový likérek. Jedná se opravdu o velmi vydařený produkt domácí provenience bez chemie. Doporučujeme ochutnat v klasické nebo pro vypálený hrdla i v čili verzi. A těch vitamínů V co v tom je...
 
Právě vyšlo druhé pokračování studie o pivovarnictví na okrese Ostrava. K dostání bude v našem hostinci od příštího týdne nebo zašleme zájemcům poštou.
Po stopách zaniklých a existujících pivovarů severní Moravy a Slezska II. (Pivovary na Ostravsku), str. 1 – 90, In: Práce a studie muzea Beskyd 2011, č. 23. Monografie představuje v abecedním pořádku 22 lokací pivovarů na území okresu Ostrava. Odborné texty čerpají z dlouholetého bádání autora a přináší zatím nepublikované údaje vlastního výzkumu. Texty jsou doplněny fotografiemi, technologickými skicami a GPS lokalizacemi.
Sborník je zařazen na Seznamu recenzovaných neimpaktovaných periodik vydávaných v ČR.
ISBN 1804-1116
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate