Pivovarské hovadinky

Tento víkend jsou na pořadu dne dobroty z hovězího a spojitost mezi hovadinkama a americkým Valentýnem je čistě nahodilá? Můžete očekávat kupříkladu hovězí lýčka na smetaně s žemlovým knedlem, rolovaný pupek se slaninou, žebrovou pyramidu s variací placek, oháňku s kořenovou zeleninou a rozmarýnem, řezanku s houbama, pivovarský guláš s chlebovýma plackama, vařený krk v koprové majdě a domácíma knedlema, bednářské klíny se slaninovýma fazolkama a samozřejmě pivovarská klasika. Na čepu mimo normálně čepované piva třeba černohorský granát a kvasnice z Kláštera. Howgh. Domluvil jsem.

Jak jsme zachraňovali V.
Další pokračování záchranných ság z pivováru tentokráte dokonce archeologie! Ano, velmi vousatá jedlová nádrž z asanovaného pivovaru v Lomnici nad Popelkou a její záchrana na polsední chvíli. Za pomoc děkujeme především Muzeu Českého ráje v Turnově. Jmenovitě Honzovi a taky Radimovi za tip. Reportáž ZDE.
 
Dne 12/5 proběhne velká pivovarská akce jako jarní verze našeho vyhlášeného Vykulení. Takže si držte klobouky a zapište si termín do diářů. Detaily budeme postupně zveřejňovat a snad mrazy přejdou. Pozvánka a program ZDE.
 
Náš zájezdní hostinec vyhrál cenu v kategorii tradiční český hostinec a tímto časopisu PBA děkujeme. Diplom ZDE. Video z akce v příloze. Více o cenách třeba ZDE nebo ZDE.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru na Lunchtimu ZDE. Ideální pro uživatele iPhonu, Androida či Bady. Vyzkoušejte.
 
více jenom na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate