Přijďte hnedle - kynou knedle

Víkend ve znamení knedlíků
Naše nadcházející gastronomická trachtace budiž na téma oblíbených a naprosto typicky českých knedlů. Začínají pro Vás kynout knedle chlebové podávané se zvěřinovým gulášem, bramborové se žemlí a slaninou podávané s moravským vrabcem, chlupaté s kachýnkou, karlovarské s dančí kýtou na smetaně, houskové s ptáčkem španěláčkem, bramborové s rolovaným hovězím pupíkem, pajtáské s telecí pečínkou, plněné uzeným masem, jahodové a polévka samo sebou knedlíčková. Mimo knedle pivovarská klasika a na čepu kupříkladu Rampušák či Klášter na kvasnicích.
 
Velmi smutná zpráva z pivováru
Vážení příznivci pivováru, přátelé osobitých, netradičních a rozmanitých pohledů na život. Z velkým zármutkem v srdcích ryze českých restauratérů jsme nuceni Vám oznámit, že musíme ukončit výdej jídla v oblíbených, tepelně ošetřených, fankách. Toto opatření bylo zavedeno na základě udání neznámé osoby, že prý zednická fanka neodpovídá parametrům Evropské unie. Tak to nejezte, když se Vám to ekluje....
 
Ples města Kostelec nad Černými lesy
Společenská akce sezony se blíží. Ano! Je tu ples města Kostelec nad Černými lesy. Přijďte si zatrsat a na jedno. Více ZDE.
 
Spirituál Kvintet zahraje v pivováru!!!
Dne 2/6/2012 nebo 3/6/2012 vystoupí v pivováru legendy Spirituál Kvintet a možná i Nezmaři. Podrobné info v nejbližší době.
 
Napsali o nás
V třetím čísle dvouměsíčníku VENKOV - informačního periodika Programu rozvoje venkova, který vydává Ministerstvo zemědělství je článek o pivovaru - ZDE.
 
Jak jsme zachraňovali V.
Další pokračování záchranných ság z pivováru tentokráte dokonce archeologie! Ano, velmi vousatá jedlová nádrž z asanovaného pivovaru v Lomnici nad Popelkou a její záchrana na polsední chvíli. Za pomoc děkujeme především Muzeu Českého ráje v Turnově. Jmenovitě Honzovi a taky Radimovi za tip. Reportáž ZDE.
 
Vysmolení, vysmolení, vysmolení
Dne 12/5 proběhne velká pivovarská akce jako jarní verze našeho vyhlášeného Vykulení. Takže si držte klobouky a zapište si termín do diářů. Detaily budeme postupně zveřejňovat a snad mrazy přejdou. Pozvánka a program ZDE.
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate