Březnové zapečenosti ku Vaší radosti

Přijďte se o víkendu zapéct do pivovaru. V té nekřupavější zapečenosti budete moci koštnout kupříkladu krůtí prso s rajčaty a bylinkovou krustou, vepřovou panenku ve slaninovém kabátku s drůbežími jatýrky, candáta ze Smíchováku na bylinkách, kuřecí prsíčko s bazalkou na směsi salátů a bramborové gratinky s brokolicí, vepřovou krkovičku zataženou se smetanovým bramborem, králičí stehýnka v zakysané smetaně položené na jarní cibulce, pečená hovězí líčka na červeném víně, vepřový kotlet z grilu s lilkem, samozřejmě pivovarskou klasiku a na čepu kupříkladu speciální patnáctka z Hlinska a další dobroty.
 
Škatulata, škatulata hejbejte se!!!
Ano! V pivovaru jsme právě zavedli rozvoz hotových jídel, pivovarských specialit, studené kuchyně či petek a to od pondělí do pátku. Ku přepravě teplých pokrmů je použito zatavovacích potravinářských škatulí speciálně určených k ohřevu v mikrovlnce. Hotovky rozvážíme od 11.00-15.00, pivovarskou klasiku od 15.00-22.00, petky a studenou po celý den. Minimální objednávka 75,- Kč (škatule jídelní 7,- Kč a škatule polévková 4,- Kč). Po Kostelci rozvoz zdarma. Do 10 km za 25,- Kč a do 15 km za 35,- Kč. Objednávka nad 400,- rozvozné zdarma. Objednávky 731888070.
Došlo Vám pivo a máte něco pod kůží? Máte chuť na pečený žebra a nece se Vám od bedny? Potřebujete něco dobrýho a nemáte čas jít do hospody? Ano, jsme tu právě pro Vás...
 
Dne 28/2/2012 vyšel článek o našem pivováru v E15. Více ZDE.
 
S konečnou platností potvrzujeme koncert legend Spirituál Kvintet a Nezmarů v pivováru a to v neděli 3/6/2011. Program časem.
 
Dne 12/5 proběhne velká pivovarská akce jako jarní verze našeho vyhlášeného Vykulení. Takže si držte klobouky a zapište si termín do diářů. Detaily budeme postupně zveřejňovat. Pozvánka a program ZDE.
 
Další pivovarský kvíz je tu. Nyní Vám přinášíme maturitní foto jednoho z našich velevážených štamgastů a všem notoricky známého kosteláka. Kdo první napíše o koho se jedná (jméno a příjmení, neuznáváme přezdívky, nadávky či zkomoleniny), tak vyhrává metr piv. Správné odpovědi zasílejte na kvetak@pivovarkostelec.cz, lepší foto ZDE.
 
Vážení příznivci pivováru, přátelé osobitých, netradičních a rozmanitých pohledů na život. S velkým zármutkem v srdcích ryze českých restauratérů jsme nuceni Vám oznámit, že musíme ukončit výdej jídla v oblíbených, tepelně ošetřených, fankách. Toto opatření bylo zavedeno na základě udání neznámé osoby, že zednická fanka neodpovídá parametrům Evropské unie. Tak to nejezte, když se Vám to ekluje....
 
více jedně na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate