Mezi špízy

Oslavte MDŽ v pivováru třeba s našimi špízy. Budeme pro Vás připravovat kupříkladu špízy jehněčí se zázvorem, zvěřinové se švestkama, drůbeží se žampionama, prasátkové se špekem, obří meče pro více osob s různými masy a kukuřičnými klasy či další dobroty. Na čepu kupříkladu Podkováňská dvanda na kvasnicích. Jestli nechcete slavit MDŽ, tak březen je přeci měsíc knihy a v neděli je Evropský den mozku! A i ta hlava děravá ví že v pivováru je nejlépe.
 
Rozšířený stálý jídelní lístek
Stálý jídelní lístek zájezdního hostince Černokosetleckého pivováru rozšířen o 4 nové specilaity. Více na jídelním lístku ZDE. Přijďte zkusit. Nebudete litovat!!!
 
Škatulata, škatulata hejbejte se
Ano! V pivovaru jsme právě zavedli rozvoz hotových jídel, pivovarských specialit, studené kuchyně či petek a to od pondělí do pátku. Ku přepravě teplých pokrmů je použito zatavovacích potravinářských škatulí speciálně určených k ohřevu v mikrovlnce. Hotovky rozvážíme od 11.00-15.00, pivovarskou klasiku od 15.00-22.00, petky a studenou po celý den. Minimální objednávka 75,- Kč (škatule jídelní 7,- Kč a škatule polévková 4,- Kč). Po Kostelci rozvoz zdarma. Do 10 km za 25,- Kč a do 15 km za 35,- Kč. Objednávka nad 400,- rozvozné zdarma. Objednávky 731888070 nebo 774533672. Rozvoz ZDE.
 
Dne 28/2/2012 vyšel článek o našem pivováru v E15. Více ZDE.
 
Spirituál kvintet a Nezmaři v pivováru
S konečnou platností potvrzujeme koncert legend Spirituál Kvintet a Nezmarů v pivováru a to v neděli 3/6/2011. Program časem.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate