V sobotu a neděli na krůty a makrely

Nadcházející dozajista slunečný víkend připravujeme jednak speciality krůtí a také už budeme na pivovarském dvoře udit makrely. Z krůtího se můžete těšit kupříkladu na krůtí palice na bylinkách s lepenicí, křídla na česneku a cibuli, špikovaná prsíčka, nudičky na červeno s barevnejma fazolema či krůtí roládu. Mimo krůty a uzený makrely uričtě vychytaná a rozšířená pivovarská klasika. Pivovarský dvůr včetně dětského koutku, trampolíny, pískoviště a venkovní posezení před pivovarem otevřeno. Na čepu kupříkladu podkováňský nefiltrovaný ležák či pšenice z Březnice.
 
Máme pro Vás další velmi těžkou hádanku z Kosteleckého podsvětí. Kdo pozná sportovce na fotce ZDE vyhrává jako tradičně metr piv v pivováru. Ze soutěže jsou jako vždy vyloučeni všichni z pivováru a rozměrné příbuzenstvo. Správné odpovědi posílejte na kvetak@pivovarkostelec.cz
 
Koncert legend Spirituál Kvintet a Nezmarů v pivováru bude v neděli 3/6/2011. Informace o předprodeji vstupenek a programu ZDE.
 
Dne 12/5 proběhne velká pivovarská akce jako jarní verze našeho vyhlášeného Vykulení. Takže si držte klobouky a zapište si termín do diářů. Detaily budeme postupně zveřejňovat. Pozvánka a program ZDE.
 
V pivovaru jsme zavedli rozvoz hotových jídel, pivovarských specialit, studené kuchyně či petek a to od pondělí do pátku. Ku přepravě teplých pokrmů je použito zatavovacích potravinářských škatulí speciálně určených k ohřevu v mikrovlnce. Hotovky rozvážíme od 11.00-15.00, pivovarskou klasiku od 15.00-22.00, petky a studenou po celý den. Minimální objednávka 75,- Kč (škatule jídelní 7,- Kč a škatule polévková 4,- Kč). Po Kostelci rozvoz zdarma. Do 10 km za 25,- Kč a do 15 km za 35,- Kč. Objednávka nad 400,- rozvozné zdarma. Objednávky 731888070 nebo 774533672. Rozvoz ZDE.
 
Stálý jídelní lístek zájezdního hostince Černokosteleckého pivováru rozšířen o 4 nové speciality. Více na jídelním lístku ZDE. Přijďte zkusit. Nebudete litovat!!!
 
sledujte www.pivovarkostelec.cz a budete v obraze

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate