Mezi ryby

Aprílový víkend jedině v pivováru
O víkendu chystáme rybí hody. Takže se těšte třeba na candáta na variaci salátů, krevety na česneku a bílém víně, mořskou makrelu odleželou v libečku se studenýma petrželovýma bramborama, lososa na máslové mrkvičce s mačkaným bramborem, lína či tuňáka. Mimo ryby klasika, na čepu kupříkladu kvasnice z Dobrušky či z Podkováně. Venkovní zahrádka otevřena před pivovarem i ve dvoře, dětský koutek, pískoviště, trampolíny atd.
 
Pivovarský KOMIX - ze života kaštanů
Připravili jsme pro Vás velmi napínavý komiksově laděný příběh s neuvěřitelně akční zápletkou a překvapivým koncem. Pracovně jsme jej nazvali ze života kaštanů. Tak kdo se nebojíte klikněte ZDE. Jen pro silné nátury, klikáte na vlastní nebezpečí.
 
V sobotu dne 24/3/2012 v 12.45 na České televizi na jedničce běželo Auto-moto-revue natáčené v černokosteleckém pivováru. Můžete pokoukat ZDE.
 
Koncert legend Spirituál Kvintet a Nezmarů v pivováru bude v neděli 3/6/2011. Informace o předprodeji vstupenek a programu ZDE. Začátek předprodeje oznámíme brzy.
 
Vysmolení
Dne 12/5 proběhne velká pivovarská akce jako jarní verze našeho vyhlášeného Vykulení. Takže si držte klobouky a zapište si termín do diářů. Detaily budeme postupně zveřejňovat. Pozvánka a program ZDE. Aktualizováno.
 
Stálý jídelní lístek zájezdního hostince Černokosteleckého pivováru rozšířen o 4 nové speciality. Více na jídelním lístku ZDE. Přijďte zkusit. Nebudete litovat!!!
 
Sám, sám, sám, žížeň mám jak trám...

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate