Velikonoce v pivováru

Velikonoce můžete trávit porůznu, ale jedině v pivováru nedostanete na prdítko a ani Vás nikdo nezmáchá. U nás se můžete zmáchat jedině sami. A k tomu si můžete pochutnat na jehněčím s bylinkama, kuřecí roládě s kopřivovou nádivkou, husím stehnu na mandlové nádivce, rolovaném telecím plecku s kaštanovou nádivkou, velikonočním králičím stehnu na smetaně či kachýnce na rozmarýnu. Zapíjet se bude tentokráte pivem z Nové Paky, tak jaký saky paky do pivovaru svižně taky. A možná bude i tmavej Kácov!
 
Připravili jsme pro Vás velmi napínavý komiksově laděný příběh s neuvěřitelně akční zápletkou a překvapivým koncem. Pracovně jsme jej nazvali ze života kaštanů. Tak kdo se nebojíte klikněte ZDE. Jen pro silné nátury, klikáte na vlastní nebezpečí.
 
V sobotu dne 24/3/2012 v 12.45 na České televizi na jedničce běželo Auto-moto-revue natáčené v černokosteleckém pivováru. Můžete pokoukat ZDE.
 
Koncert legend Spirituál Kvintet a Nezmarů v pivováru bude v neděli 3/6/2011. Informace o předprodeji vstupenek a programu ZDE. Lístky si budete moci zakoupit snad již příští týden. Přineseme info.
 
Od příštího týdne bychom taky rádi začali distribuovat pivo nevratných KEGech tzv. petainerech. Bližší info v nejbližší době.
 
Dne 12/5 proběhne velká pivovarská akce jako jarní verze našeho vyhlášeného Vykulení. Takže si držte klobouky a zapište si termín do diářů. Detaily budeme postupně zveřejňovat. Pozvánka a program ZDE. Bešťák již leží, Usmolenec se vaří dnes, Mudrlant již také zakulacuje své taje a Šenvajz se bude svařovat příští týden.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
P.S. na fotce týdne uzavírání jedné z nejproslulejších pražských pivnic.....

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate