V pivováru můžete dostat medaile i bez soutěžení

Druhý aprílový víkend přípravujeme opravdu gastronomický koncert a proto si přijďte pro medaili i VY. Medaile budeme připravovat z vepřové panenky ve slaninovém kabátku se sýrovosmetanovou omáčkou a opekačky, z ostré vepřové panenky v košilce s pikantní červenou omáčkou se zeleninou položenou na ořechových mandlích, z antilopy na zeleným pepři s kroupovým rizotem zjemněné smetanou a pórkem, z klokana s houbovou šťouchanicí a višňovou omáčkou, z jehňátka na rozmarýnu s kostí zdobené brusinkovou omáčkou na jihočeské lepenici, z kuřecího prsa s křídlem utopené v majonéze s grilovaným ananasem a bramborovou kaší s hráškem a nebo salát z čerstvé zeleniny s bylinkovým přelivem zdobený vysušenými nudličkami z vepřové panenky a hoblinkami sýra. Pivovarská klasika obohacena kupříkladu o koňský guláš, pečený hovězí krk na česneku, koňské ptáčky a mnoho další dobrot.
 
Nová kolekce černokosteleckých triček
Přinášíme Vám novou kolekci černokosteleckých triček. Zatím pánská všech velikostí, barva tmavě šedomodrá. Tentokráte v nejlepší kvalitě (fujty z lůmu) a s vyšívaným logem. K vidění a zakoupení u výčepu. V případě zájmu zašleme poštou. Dle zájmu o vyšívaná trika připravujeme kompletní kolekci s výšivkama na letošní Vysmolení.
 
Zahajujeme prodej petainerů
Právě jsme zahájili prodej piva v netradičním obalu. Jedná se o tzv. petainery a jsou to v podstatě velký petky s narážecí hlavou. V nabídce jsou o velikosti 20 litrů s podkováňskou 11%. Ideální někam na cestu či na akci kam nechcete tahat těžký sud, nemusíte platit zálohu a nemusíte ani sud vracet. Více informací naleznete ZDE a ZDE. Můžete si k petaineru třeba přidělat kšandy a vzít si ho jako baťoh na záda. Další info na baru nebo 774533672.
 
Průjezd Černokosteleckého pivováru při vstupu do hostince nově okrášlen dobovými místními reklamami a vyhláškami. To byste měli vidět.
 
Koncert legend Spirituál Kvintet a Nezmarů v pivováru bude v neděli 3/6/2011. Předprodej začne do týdne a plakát ZDE. Děti do 10 let vstup zdarma.
 
V sobotu dne 24/3/2012 v 12.45 na České televizi na jedničce běželo Auto-moto-revue natáčené v černokosteleckém pivováru. Můžete pokoukat ZDE.
 
Stálý jídelní lístek zájezdního hostince Černokosteleckého pivováru rozšířen o 4 nové speciality. Více na jídelním lístku ZDE. Přijďte zkusit. Nebudete litovat!!!
 
více informací jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate