Jehněčí hody v pivováru

Již tradičně jsme po svátcích picli velikonoční beránky a přinášíme Vám jehněčí hody. Můžete se těšit na pečené jehňátko na bylinkách s bramborovým knedlem a špenátem, kotletky z ovečkina na grilu s rozmarýnovým rizotem se smetanou, rolovanou plec z beránka se slaninou a česnekem se šťouchaným bramborem či ovečkový špíz se šalvějovým přelivem a mačkaným bramborem s houbami. Dále samozřejmě králík na smetaně, hovězí oháňka, motaný pupík, candát, pyramida z hovězích žeber, kachna na hruškách atd. Na čepu třeba rychnovský polotmavý kaštan či kácovský tmavý speciál co po ňom vypadává vobraz.
 
Předprodej vstupenek na koncert kapel Spirituál Kvintet a Nezmarů zahájen v pivováru na výčepu nebo v hostinci U Vodoucha v Praze ulice Jagellonská. Další informace ZDE.
 
V sobotu 21/4 v 10.00 proběhne vernisáž výstavy o pivovarství v Jílovém a okolí v Regionálním muzeu v Jílovém u Prahy. Výstava potrvá do 3/6/2012. Další informace ZDE a brzy přineseme další.
 
Přinesli jsme Vám novou anketu na našich stránkách. Zkuste nám zaškrtnout kam patříte...
 
Dne 12/5 proběhne velká pivovarská akce jako jarní verze našeho vyhlášeného Vykulení. Takže si držte klobouky a zapište si termín do diářů. Piva jsou navařena a jejich chuť se zakulacuje. Pozvánka a program ZDE.
 
Přinášíme Vám novou kolekci černokosteleckých triček. Zatím pánská všech velikostí, barva tmavě šedá. Tentokráte v nejlepší kvalitě (frujty z lůmu) a s vyšívaným logem. K vidění a zakoupení u výčepu. V případě zájmu zašleme poštou. Dle zájmu o vyšívaná trika připravujeme kompletní kolekci s výšivkama na letošní Vysmolení.
 
více na www.pivovarkostelec.cz
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate