Čarodějné reje v pivováru

Smutnou zprávou jest, že letos nebudeme moci upálit čarodějnice. Ano! Podařilo se nám je všechny sestřelit a připravit z nich čarodějnou krmi. Proto na čarodějnice jedině do pivováru. Připravujeme čarodějné krkovice smažené, rolované se špenátovými listy na slanině, uvězněné v pavoučí síti s bramborovou kaší a jarní cibulkou, zapečené s uzeným sýrem a cibulí s pečeným bramborem ve slupce, flák krkovice, krkovici s hříbkovou omáčkou a jasmínovou rýží, kančí krkovici na bylinkách či baštu z krkovic. Mimo čarodějné krkovice pivovarská klasika a na čepu třeba kácovský tmavý speciál.
 
Pivovarský výčep vyzdoben novou unikátní smaltovanou cedulí! Cedule bývala jenom jedna a váže se k historii nejenom našeho pivovaru, ale celého Kostelce nad Černými lesy. Jedná se o označení sodovkárny v Kostelci (bývalá Chytráčkova na náměstí), která organizačně spadala pod náš pivovar. Přijďte se kouknout. Náhled ZDE.
 
140 let pivovaru ZUBR
Ve středu 25/4/2012 bude slavnostně zahájena výstava pod názvem "Časy se mění, chuť zůstává - 140 let pivovaru ZUBR". Akce se koná v areálu muzea v přerovském zámku. Více informací ZDE.
 
Jarní kolvětrání
V sobotu 28/4/2012 proběhne již tradiční kolvětrání. Oprašte svoje herky i VY. Pozvánka ZDE.
 
Předprodej vstupenek na koncert kapel Spirituál Kvintet a Nezmarů zahájen v pivováru na výčepu. Další informace ZDE.
 
Připravili jsme pro Vás novou anketu a novou sekci pro mdlé dny a to Vtip týdne. Užijte si to.
 
V sobotu 21/4 v 10.00 proběhla vernisáž výstavy o pivovarství v Jílovém a okolí v Regionálním muzeu v Jílovém u Prahy. Výstava potrvá do 3/6/2012. Další informace ZDE.
 
VYSMOLENÍ
Dne 12/5 proběhne velká pivovarská akce jako jarní verze našeho vyhlášeného Vykulení. Takže si držte klobouky a zapište si termín do diářů. Detaily budeme postupně zveřejňovat. Pozvánka a program ZDE.

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate