Pro pány i paní tjadá na řízkobraní

O víkendu chystáme řízkobraní. Můžete se natěšovat kupříkladu na řízky krůtí v ořechové strouhance se šťouchaným bramborem, řízek z vepřové kotlety s bramborovým salátem, kuřecí ve vinném bramborovém těstíčku s brkaší, kančí krkovičku v rozmarýnové strouhance s mačkaným bramborem, králičí naruby s kaší s řapíkatým celerem či na pivovarskou klasiku jako kolena, panenky, kachny, žebra, candáty, guláše, svíčkové, letky atd.
 
Víceúčelový antukový kurt v pivováru opět připraven na sezónu. Klíče u pana správce na výčepu. Žížeň sebou. Rezervace na telefonu 731 888 070.
 
Dne 12/5 proběhne první ročník Vysmolení. Přípravy vrcholí. Harmonogram přineseme co nejdříve. Piva dozrávají. Reklamní předměty k našim pivům jsou nachystány. Právě dnes se začíná smolit, aby bylo dostatek transportních sudů na akci atd. Pozvánka a program ZDE. Info pro pivaře, jenž nám kritizovali hluk na Vykulení. Muzika bude cíťo.
 
Pivovarský výčep vyzdoben novou unikátní smaltovanou cedulí! Cedule bývala jenom jedna a váže se k historii nejenom našeho pivovaru, ale celého Kostelce nad Černými lesy. Jedná se o označení sodovkárny v Kostelci (bývalá Chytráčkova na náměstí), která organizačně spadala pod náš pivovar. Přijďte se kouknout. Náhled ZDE.
 
Předprodej vstupenek na koncert kapel Spirituál Kvintet a Nezmarů zahájen v pivováru na výčepu a U Vodoucha v Praze. Další informace ZDE.
 
 více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate