Hověziny, hovadiny, teletiny a další kravinky v pivováru

Povysmoleneckej víkend chystáme dobroty z hovězho. Kupříkladu pečená žebra vymáchané v medu s chleboušem a pochutinami, hovězí líčka z mladého býčka na červeném víně s kořenovou zeleninou a brkaší, roštěnku se špekovou omáčkou podávané s pikantními opečenými bramborami, lýtko na zelenině a šalvěji s opejkačkama se slaninou, tatarák a další. Na čepu poslední sudy našich speciálů - usmolenec, Bešťák, Mudrlant a Šenvajz.
 
Dne 26/5 proběhne 24. ročník tradičních černokosteleckých keramických trhů, plakát ZDE a program ZDE. Dne 1/6 bude zahájena výstava o vévodkyni Savojské. Pozvánka ZDE. Žijme kulturně i v této nekulturní době.
 
Černokostelecké Vysmolení navštívil mimo jiné i věhlasný "pivní filosof" Max Bahnson. Jak se mu u nás líbilo můžete nalézt na jeho stránkách ZDE. Doporučujeme sledovat - jedná se o velmi zajímavé pivní čtení v anglickém jazyce.
 
Koho zajímá co pil na Vysmolení a nepamatuje si to ze soboty jako my, tak přinášíme detailní informace. Bešťák ZDE, Mudrlant ZDE, Šenvajz ZDE a Usmolenec ZDE.
 
Předprodej vstupenek na koncert kapel Spirituál Kvintet a Nezmarů v plném proudu v pivováru na výčepu. Další informace ZDE.
 
Víceúčelový antukový kurt v pivováru opět připraven na sezónu. Klíče u pana správce na výčepu. Žížeň sebou. Rezervace na telefonu 731 888 070.
 
Fotky z Vysmolení dáme na we co nejdříve.
pivovarští

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate