Keramický víkend v pivováru

Keramický víkend
Taky jste si všimli, že Vaše drahé polovičky rozbíjejí poslední dobou více hrnků než normálně? Ano, blíží se tradičí keramické trhy a je potřeba obnovit výbavu. Při té příležitosti je také nutné navšívit pivovar, pokochat se atmosférou doby dávno minulé, dát si pár kusů a něco na zub. Takže hurá do pivováru ať se z těch hrnků nezblbnete. Program ZDE a plakát ZDE.
 
Jak jsme zachraňovali VI. - speciální vydání
Před nedávnem se nám podařil opravdu kardinální úlovek a to se podržte - zachraňovali jsme v Německu. Detailní fotoreportáž ZDE. Snad se nám brzy podaří exponáty i ukázat....Pivovar již sice notnou řádku let nesvařoval, leč všechny technologie byly na svých místech zcela netknuty. Vypadalo to, jako kdyby před chvílí odběhli všichni na sváču. V našem rozkradeném Česku jsem to fakt nikdy nezažil. Celý pivovar na parostrojní pohon............
 
Vykoleják na jižáku
Pivní slavnosti na Jižním městě se letos konají od 5. - 9. června. Různá piva, různá jídla, soutěže, muzika atd. Plakát ZDE.
 
Pivní filosof v pivováru
Černokostelecké Vysmolení navštívil mimo jiné i věhlasný "pivní filosof" Max Bahnson. Jak se mu u nás líbilo můžete nalézt na jeho stránkách ZDE. Doporučujeme sledovat - jedná se o velmi zajímavé pivní čtení v anglickém jazyce.
Předprodej vstupenek na koncert kapel Spirituál Kvintet a Nezmarů zahájen v pivováru na výčepu. Další informace ZDE.
 
Víceúčelový antukový kurt v pivováru opět připraven na sezónu. Klíče u pana správce na výčepu. Žížeň sebou. Rezervace na telefonu 731 888 070.
 
Koho zajímá co pil na Vysmolení a nepamatuje si to ze soboty jako my, tak přinášíme detailní informace. Bešťák ZDE, Mudrlant ZDE, Šenvajz ZDE a Usmolenec ZDE. K dostání ještě v hostinci a v Praze U Vodoucha.

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate