Spirutálně zarolovaný víkend

První červnový víkend budeme rolovat rolády a zakončíme jej koncertem kapel Spiritál kvintet a Nezmaři. Na čepu  budou speciálně navařená piva Spirituální desítka a Kostelecký nezmar. K papání kupříkladu motaná hovězí roláda se slaninovou nádivkou, BrKnedle a špenát, rolovaná vepřová krkovička se špenátovou nádivkou a šťouchaný brambor, krůtí prsa nacpaná ořechovo-žemlovou náplní, brkaše s jarní cibulkou, kuře motané s kopřivovou nadýchanou náplní a mačkaný brambor s libečkem, kančí krkovička plněná rozmarýnovou náplní s brusinkovým přelivem a houbovou brkaší atd.
 
Fotky z Vysmolení v množství hojném naleznete ZDE.
 
Předprodej vstupenek na koncert kapel Spirituál Kvintet a Nezmarů v pivováru na výčepu. Další informace ZDE. Neváhejte, koncert pod širým nebem a hvězdné kapely.
 
Co napsal o Vysmolení pivní partyzán se dočtete ZDE.
 
Pripojte se a pomozte poznávat unikátní a stále ješte opomíjenou soucást našeho kulturního dedictví. Pripomente bezprostredne ohrožené stavby a areály, upozornete na príklady nového využití. Podrobné informace ZDE.
 
Jak jsme zachraňovali VI.
Před nedávnem se nám podařil opravdu kardinální úlovek a to se podržte - zachraňovali jsme v Německu. Detailní fotoreportáž ZDE. Snad se nám brzy podaří exponáty i ukázat....Pivovar již sice notnou řádku let nesvařoval, leč všechny technologie byly na svých místech zcela netknuty. Vypadalo to, jako kdyby před chvílí odběhli všichni na sváču. V našem rozkradeném Česku jsem to fakt nikdy nezažil. Celý pivovar na parostrojní pohon............
 
Pivní slavnosti na Jižním městě se letos konají od 5. - 9. června. Různá piva, různá jídla, soutěže, muzika atd. Plakát ZDE.
 
Dne 1/6 bude zahájena výstava o vévodkyni Savojské. Pozvánka ZDE. Žijme kulturně i v této nekulturní době.
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate