Ptákobraní v pivováru

Víkend zasvětíme tentokráte opeřencům. Chystáme husí roládu s rozinkovou náplní a lepenicí, naložená kachní prsa se šalvějí a rozmarýnovokroupovým rizotem s brusinkami, krůtí špikovaná prsíčka na zázvoru s brkaší a hrubozrnou hořčicí, kuřecí prsíčko naložené v bazalkové majonéze na ledovém salátě s rajčátky a opečeným červeným bramborem, bažantí stehýnka se slaninou na červeném víně a jáhlovou brkaší zdobenou jarní cibulkou, kolena, křídla, žebra, kotlety, svíce, tataráci, guláše, panenky, klíny saláty, pupky atd.
pod obručí tentokráte novopacká kvasnice
 
Velká letní soutěž!!!
Tentokráte jsme si na Vás nachystali velmi těžký pivovarský kvíz. Na fotce jest ve velmi ranném věku jeden z našich současných štamgastů. Kšandy už moc nenosí. Podoba se současným zjevem naprosto evidentní a tak se opravdu těšíme na velmi rychlé odpovědi. Aby test nebyl tak jednoduchý, tak jako odpověď chceme celé jméno a rok pořízení snímku. Tolerance dva roky. Pište na kvetak@pivovarkostelec.cz, odměnou tradičně metr piv. Detail ZDE.
 
 
Přerov
24/6 ve tři hodiny odpoledne přijede samotný pan Jan z Pernštejna a předá právovárečníkům listinu potvrzující jejich práva. Více ZDE.
 

Městské muzeum Nová Paka a pivovar Nová Paka ve spolupráci s Černokosteleckým pivovarským archivem pořádají výstavu s názvem Pivovarnictví na Novopacku ve dnech 23/6 až 16/9, vernisáž se koná 22/6 v 16. hodin.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad kuchaře s praxí a pomocného kuchaře s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Fotky z koncertu Spirituálů a Nezmarů ZDE.
 
Přijďte fandit do pivováru, plátno na humnu, žížeň s sebou! Všechny zápasy v přímém přenosu. U piva se fandí lépe.
 
Foto týdne tentokráte jako skrytá reklama proti kouření.
 
více a jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate