Mezi žentoury

V našem unikátním žentouru pro Vás tentokráte nameleme kupříkladu tresku s brkaší, čufty s rajskou, jehněčí se šťouchaným bramborem, zvěřinu s rozmarýnovým bramborem nebo také sekanou v košilce a slanině, mufloní bobky, panenku v drůbeží faši, krkovici v síti či holandský řízek. Dále pivovarská klasika jako kolena, křídla, sýry, klíny, krkovice, tataráky, saláty, candáti, žebra a další. A k pivu nepřekonatelné vepřovky, játrovky, sledíci, žabáci, naložený hermoše s ořechovou drtí...
domácí limonády, domácí kořalečky, domácí atmosféra
 
Pivovarský výčep vyzdoben novými dvěmi unikátními historickými černokosteleckými cedulemi. To musíte vidět.
 
Aktualizované galerie svatebních fotek ZDE.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad kuchaře s praxí, pomocného kuchaře s praxí a číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Léto s pěnou na Regionu představí středočeské minipivovary, nahrávalo se černokosteleckém pivovaru a můžete se těšit na hvězdy jako Naďa Konvalinková, Zdeněk Mahdal, Tomáš Vodochodský či Pavel Nový. Letošní léto bude ve vysílání Českého rozhlasu Region ve znamení piva. Léto s pěnou představí v červenci a srpnu celkem osm středočeských minipivovarů. Každé pondělí po 14. hodině se jeden z minipivovarů představí v profilovém pořadu.
 
 
 
Blondýna listuje telefonním seznamem:
“Novák, Novák, Novák…
teda, to je neuvěřitelný kolik ten člověk může mít telefonů.!”
 
více srandy, jídla a piva jedině na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate