Prázdninově-zeleninový víkend v pivováru

Lehké prázdninové zeleninové pochoutky v pivováru. Tááák třeba mladý býček na kořenovce se šťouchaným bramborem, kuřecí plátek se zeleninovým rizotem z lilků, cuket a paprik, králičí stehna na celeru, mrkvi a šalvěji s brkaší a jarní cibulkou, řez z roštěné přírodně připraven s dušenou kapustičkou se slaninou s bramborovými groši, grilovaná krkovice s pikantní zeleninovou a bazalkovou omáčkou, zeleninový salát s restovanými kuřecími kousky, filet z candáta na lůžku ledového salátu s dušenou zeleninou.....a jinak už jenom flákoty, kachny, kolena, panenky, křídla, paštiky a další pivovarské omlazovací kúry.
 
Výčep zájezdního hostince vyzdoben dalšími unikátními historickými černokosteleckými cedulemi. To musíte vidět!

 
Dopis od matky blondýnky pro dceru blondýnku
Ahoj milá dcero, jestli máš tento dopis, znamená to, že ti přišel, jestli ne, tak mi zavolej a já ti ho pošlu znovu. Píšu ti pomalu, protože vím, že neumíš rychle číst. Počasí je tady krásný, minulý týden pršelo jen 2x, jednu na začátku týdne 3 dny a pak 4 dny na konci týdne. Jinak ten kabát co jsi chtěla, strejda říkal, že je moc těžký do balíku s těma velkejma knoflíkama, tak jsem je odstřihla. Našij si je zpátky, dala jsem ti je do malé kapsičky toho kabátku. Tatínek si našel novou práci, teď je pod ním 500 lidí, seká trávu na hřbitově. Tvoje sestra se vdala a čeká dítě, ještě neví co to bude, tak ti nemůžu říct, jestli budeš teta nebo strejda, ale kdyby to byla holčička, chce ji nechat pokřtít po mě. Je ale trošku divný, aby se dítě jmenovalo Máma. Nedávno si tvůj bratr zabouchl klíče v autě a musel jít 10Km pro náhradní, aby mohl otevřít dveře a pustit nás ven z auta. Kdybys potkala tetu, tak ji pozdravuj, když ne, nic ji neříkej.
 
Léto s pěnou na Regionu představí středočeské minipivovary, nahrávalo se černokosteleckém pivovaru a můžete se těšit na hvězdy jako Naďa Konvalinková, Zdeněk Mahdal, Tomáš Vodochodský či Pavel Nový. Letošní léto bude ve vysílání Českého rozhlasu Region ve znamení piva. Léto s pěnou představí v červenci a srpnu celkem osm středočeských minipivovarů. Každé pondělí po 14. hodině se jeden z minipivovarů představí v profilovém pořadu.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate