Copa nám dal pivovarský dvoreček?

Ano, po zeleninové smršti připravujeme tornádo z flákot a masíček z pivovarské zahrádky. Takže třeba panenky špikované slaninou a hlívou ústřičnou, kotlet s držátkem a pikantníma fazolema, biftek na zeleným pepři s opekačkama, T-bone stejky, krůtí flákoty, kachní prsa na šalotce, medu a pomerančích, kuřecí křídla s červenou řepou a naše tradiční žebra, kolena, guláše, svíce, kotlety, kachny, klíny, saláty, líčka atd. Na čepu po delší odmlce přerovský žitný negr či lehký bezinkový wit.
 
Hledáme posily
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Tradiční černokostelecké Vykulení ležáckých sudů letos 8/9 - pište si do diářů
Letošní téma je velmi zajímavé a ojedinělé. Krom tradičních bednářů se zaměříme na piva vyrobená z humnového sladu. Prezentovat se budou všechny funkční humnové sladovny. Program a detaily v průběhu příštího týdne.

 
Pivovarský dvorek a průjezd vyzdobeny dalšími historickými cedulemi.
 
Matka telefonuje učitelce: “Prosím vás, nedávejte dětem úlohy z matematiky, ve kterých stojí láhev piva 1,80 Kč. Manžel nemohl celou noc usnout!”
 
Jde po mostě skupina funkcí a vesele si prozpěvuje. Potká je stará, hnusná, svraštělá derivace a křikne: „Pojďte sem, já vás všechny zderivuju!” Funkce se leknou a rozprchnou se po širokém okolí. Jen jedna jde dále a vesele si prozpěvuje: „Já jsem e na x-tou, já jsem e na xtou...” Stará svraštělá derivace se zasměje a zderivuje ji podle y.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate