Půlení prázdnin jedině v pivováru

Prázdniny se chýlí v půli a tak jsme se rozhodli napíchat pro Vás nějaké špízy. Tak třebááá vepřový s cibulkou, paprikou a domácí klobáskou s opekačkama, kuřecí s žampiónama, pórkem, slaninou a bylinkovosmetanovým přelivem, sýrový z eidamu, hermoše a uzeného sýru, zvěřinový s cibulkou a domácí klobáskou, s brusinkovou omáčkou a restovaným česnekovým bramborem, drůbežojátrový na griotce s jarní cibulkou a brkaší či královský pro vícero osob z několika druhů mas, cuket, lilků, žampiónů a paprik s mixem příloh. Samozřejmě k tomu pivovarská klasika. ÍÍÍháááá.
 
Nadcházející gastronomické hody v pivováru budou obohaceny vyjímečným pivem z podhůří Beskyd. Na čepu bude speciální polotmavá 14% Grošák, kterou osobně přivezl pivovarník Mojmír a ověnčil jej mnohými oceněními.
 
Letošní Černokostelecké Vykulení (8/9/2012) ve znamení humnových sladoven a pivovarských surovin vůbec  (celý článek ZDE)
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
V pondělí 23/7/2012 se odebral do věčných lovišť největší pivovarský hlídač a aportér POMP. Byl s námi v pivováru od samého začátku v roce 2001 a mnohým nechtěným hostům natrhl právem zadnici. Děkume Pompido. Pivovarští....
 
Archimédes piká. Pascal se rozhlédne a hbitě se schová do křoví. Newton vezme klacek, do hlíny vyškrábne čtverec metr na metr a postaví se do něj. Nijak se neschovává. Archimédes dopiká, rozhlíží se kolem sebe. Samozřejmě, že ihned vidí Newtona a volá: „Deset dvacet Newton!" Newton v klidu řekne: „Tak to teda prrrr! Jeden newton na metr čtvereční je přece Pascal!"
 
více jen na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate