Plný kapsy dobrot jedině v pivováru

To, že naše kuchaře zoveme kapsáři znamená, že umí připravit ty nejpovedenější kapsy. Nic dalšího! Proto si přijďte o víkendu pochutnat třeba na krůtí kapse plněné nivou a šunkou podávané s bramborovou kaší a jarní cibulkou, pikantní vepřové kapsičce s uzeným a feferónkou s bylinkovými šťouchanými brambory, kuřecí kapse s vaječnou náplní a smetanovou majdou + HK, kapse z roštěné na způsob Španěla s rýží či na pivovarské klasice jako svíčkové, guláše, kolena, žebra, sýry, kotlety a další dobroty třeba ze studené kuchyně.
 
Letošní Černokostelecké Vykulení ve znamení humnových sladoven a pivovarských surovin vůbec  (celý článek ZDE)
 
Jak jsme zachraňovali Vlachovku
Naše sedmé pokračování nekonečné ságy o záchranných aktivitách Černokosteleckého pivováru je před Vámi. Koukněte jak jsme s nasazením všech sil, umu a rozumu zachraňovali unikátní sudy z proslulé pražské hospody Na Vlachovce. Fotoreportáž ZDE. Díky Kájo, Jirko, Láďo.....
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Dva vodáci pozorují třetího, který se překlopil a zjevně se topí – nad hladinou se občas vynoří ruka, občas noha, ale hlava se ne a ne vynořit. V tom jeden vodák povídá druhému : “Měl jsi pravdu, do záchranné vesty se asi fakt dává polystyren a ne molitan.”

Přijde matfyzák do fotolabu: "Potřeboval bych vyvolat fotky."
Prodavač: "9 na 13?"
Matfyzák: "2541865828329 - Proč?"
 
více jenom na www.pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate