Co jsme objevili v králíkárně

Že nevíte co jsme mohli objevit v králíkárně?
To máte králíka na česneku, brknedle, špenát a opečená cibulka, králičí stehno cibulák s lesními houbami, černým pivem a šťouchačkama, králičí kýtu na smetaně, žemlový knedlík a brusinkový terč, králičí zadní palice podávaná s kořenovou zeleninou a pečeným vepřovým bůčkem, brkaše s jarní cibulkou, králičí zadní držátko na jalovci a rozmarýnu s červeným švestkovým zelím a bramborovýma šiškama s opečenýma cibulovýma kroužkama, králičí hřbetní smažený řízek "naruby" s pažitkovým šťouchaným bramborem, dále to máte guláše, kolena, žebra, smažácí, letky, saláty, vepřovou panenku s plísňovou smetanovou omáčkou, klíny, pečené hovězí kousky na česneku, to máte taky studený jahodový dort s jahodovou omáčkou a čokoládovýma hoblinama nebo taky tatarák, to máte kolečko nejlépe bantamové....
to máte na čepu třeba přerovský negr, zcela tekutá tma s přídavkem praženého žita, tmavý kovář a další dobroty
 
Vykulení 8/9/2012
Letošní Černokostelecké Vykulení ve znamení humnových sladoven a pivovarských surovin vůbec  (celý článek ZDE), bližší informace a harmonogram doplňujeme průběžně.
 
Jak jsme zachraňovali Vlachovku
Naše sedmé pokračování nekonečné ságy o záchranných aktivitách Černokosteleckého pivováru je před Vámi. Koukněte jak jsme s nasazením všech sil, umu a rozumu zachraňovali unikátní sudy z proslulé pražské hospody Na Vlachovce. Fotoreportáž ZDE. Díky Kájo, Jirko, Láďo.....
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Jede Pepíček s babičkou ve vlaku a povídá jí: "Babi, koukni se na tu množinu kraviček, co se pase na louce!" "Co to kecáš, kluku, jaká množina kraviček? Vždyť tam žádné nejsou..." "Ale to je prázdná množina, babičko..."
Proč nosí matfyzáci kostkované košile? Aby si určili souřadnice, kde je svědí záda.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate