Do pivováru povinně na dobroty na víně aneb těšte se na VYKULENÍ

Poslední horoucí prázdninový víkend pod taktovkou lehkých pochoutek na víně. Budeme podávat kuřecí prsa s omáčkou z bílého vína, zvěřinové kostky na červeném víně, nevinnou makrelu v libečku na bílém víně, panenku ve vinném těstíčku, krůtí prsa s červenovinným přelivem, hovězí kližku topenou v červeném víně, cibulačku se sýrem, toustíkem a bílým vínem, navinulé loštické tvargle a mnoho dalších dobrot, které musíte povinně okoštovat.
 
Aktuální plakát k letošnímu vykulení ZDE.
Harmonogram akce ZDE (stále doplňujeme).
Letošní Černokostelecké Vykulení ve znamení humnových sladoven a pivovarských surovin vůbec (celý článek s hlavní myšlenkou ZDE)
 
Do každé ložnice pivovarské spodnice!
Ano, právě nám naše dvorní dyzajnérka Maggy (známá pod pseudonymem Matragi) představila zcela novou a rozsáhlou kolekci spodního prádla s logem Černokosteleckého pivováru. Tento módní doplněk nesmí chybět v žádném šatníku. Co pánové?
 
Jak jsme zachraňovali Vlachovku
Naše sedmé pokračování nekonečné ságy o záchranných aktivitách Černokosteleckého pivováru je před Vámi. Koukněte jak jsme s nasazením všech sil, umu a rozumu zachraňovali unikátní sudy z proslulé pražské hospody Na Vlachovce. Fotoreportáž ZDE. Díky Kájo, Jirko, Láďo.....
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Jede matfyzák tramvají a cvaká si lístky. Vidí ho chlápek, nedá mu to a zeptá se: "Prosím vás, proč si cvakáte najednou dva lístky?" "No kdybych jeden ztratil, tak mám ještě jeden." Chlapíkovi to přijde logické, ale za chvilku se ptá znovu: "A co když ztratíte oba dva?" Matfyzák se šibalsky usměje a povídá: "Tak mám ještě lítačku!"
 
vše a ještě více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate