Posvícenské pivovarské hody

První zářijový sobotonedělec oslavíme posvícenskými specialitami. Takže staročeská klasika nejklasičtější. Kačeří prsíčka na rozmarýnu s kroupovým rizotem, husí stehno ložené na rozinkové nádivce s červeným zelím, posvícenská krůtí roláda s vaječnou náplní, rolovaná vepřová krkovice plněná masovou faší s jatýrky, kohout na červeném víně a kořenové zelenině, smažený kostelecký kotlet plněný vaječnou mozaikou s domácím hořčičným bramborovým salátem, sváteční masový kolotoč (vepřová roláda s jatýrky, hovězí rolády se slaninou, uzená vepřová krkovice, vějíř opečené klobásky) či maxikoleno na černém pivě.....a k pití? Jak to zpívá Brutus? Zase pivóóóó....
 
VYKULENÍ a aktuální informace, už se vážně blíží a připravujeme mnoho nového.
Aktuální plakát k letošnímu vykulení ZDE.
Harmonogram akce ZDE (stále doplňujeme).
Letošní Černokostelecké Vykulení ve znamení humnových sladoven a pivovarských surovin vůbec (celý článek s hlavní myšlenkou ZDE)
 
Do každé ložnice pivovarské spodnice
Ano, právě nám naše dvorní dyzajnérka Maggy (známá pod pseudonymem Matragi) představila zcela novou a rozsáhlou kolekci spodního prádla s logem Černokosteleckého pivováru. Tento módní doplněk nesmí chybět v žádném šatníku. Co pánové?
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Naše sedmé pokračování nekonečné ságy o záchranných aktivitách Černokosteleckého pivováru je před Vámi. Koukněte jak jsme s nasazením všech sil, umu a rozumu zachraňovali unikátní sudy z proslulé pražské hospody Na Vlachovce. Fotoreportáž ZDE. Díky Kájo, Jirko, Láďo.....a zachraňovat budeme i nadále!
 
Přijde žena na gynekologii, lehne si a čeká. Za chvíli přijde muž v bílém, podívá se jí mezi nohy, usměje se a odejde.
Žena za ním volá: “Tak co jste zjistil?”
“Já nevím, my tu jen malujeme…”
 
a více jenom na www.pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate