Pivovarské prasečinky pro chlapy i pro slečinky

Povykulenej víkend se budeme plně a ochotně věnovat prasečinkám. Tááákže chystáme třebas prasečí ocásky na tmavé čtrnáctce se škvarkovejma plackama, zauzený jazyk z Ruzyně, jatýrka potíraná višňovou mamrdláďou s pikantní vomatlávkou a bramborovejma měsíčkama, bednářský kotlet, flákoty krkovice na rozmarýnovém sádle se šťouchaným bramborem a jarní cibulkou, smažené kotlety bez kosti balený v kukuřičnejch lupínkách, vepřové panenky ve sladovnickém kabátku s plísňovou máčkou, pečená žebra na Kolalokově limonádě zapečená v šípkách, labužnické gulášky z plecka, kolínka a další dobroty.
 
Připravili jsme pro Vás dva nové druhy piv včetně nových etiket, které byly představeny na Vykulení. Informace o složení najdete ZDE ZDE a jestli vám náhodou motivy někoho připomínají, tak je to možné. Taktéž jsme vytvořili novou kolekci oblečení, kalhotek, sklenic a dalšího sběratelského materiálu.
 
Ohlasy Vykulení
Pěkná databáze fotek od našeho příznivce ZDE, článeček ZDE. Další postupně přidáváme.
 
Nové pivovarské čumkarty
Je to tak. Pro naše ctěné obecnetsvo jsme jako protest proti emajlům vydali dvě nové pivovarské čumkarty. V prodeji buď na vejčepu nebo v Praze U Vodoucha. Kdy jste naposledy poslali někomu pohled? Jen tak? Pohlednice vypadají takto nebo takto a záda zase takto.
 
Seděj dva chlísti v poledne na hrázi rybníka a popíjej rum od Vietnamce.
Jeden říká: Se něják stmívá ne?
A druhej: Máš recht...
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate