Od sousedovic Toníčka co nemá žádnýho koníčka

Přelomový letně-podzimní víkend a přicházející podzimní deprese se nejlépe zahánějí v pivováru. Třeba s naší medovinou (18% pane ministře) nebo s našima dobrotama ze sousedovic zahrádky. Kupříkladu bude ruský boršč, pšonské golubce ve smetanové rajčatové majdě, slovenské halušky s bryndzou a slaninkou, srbská pljeskavica, moravští skřivani, karpatské skopové ragú, francoužští kohouti a samozřejmě hromady pivovarské klasiky. Na čepu po několika urgencích kácovskej kvasnicovej ležák. Můžeš zase za své oblíbené Lumíre....
 
Jak jsme zachtaňovali VIII.
A máme tu další pokračování zachraňovacího seriálu. Tentokráte i s hlubokou myšlenkou pro všechny pivovarské... Mrkněte co se nám podařilo sehnat do našeho muzea a co snad i brzo představíme ctěnému obecenstvu. Pédéefko ZDE.
 

 
Dne 8/11/2012 proběhne v Černokosteleckém pivováru konference na téma automatizace a modernizace pivovarů. Podrobné informace ZDE.
 
 

Nová pivovarská literatura
Náš dobrý kamarád a pivovarozpytec Standa Musil po velmi dlouhých výzkumech a probdělých nocích vydal první díl svého životního díla - Sláva a zánik starých pražských pivovarů, 1. díl - Staré Město. Odkaz ke koupi ZDE. Stanimile, sladobarone .... kde jsou ty doby našich pivovarských čundrů a osvětové činnosti po místních hostincích?
 
Připravili jsme pro Vás dva nové druhy piv, které byly představeny na Vykulení. Informace o složení najdete ZDE a ZDE a jestli vám náhodou motivy někoho připomínají, tak je to možné. Pivo v prodeji na vejčepu.
 
 
 
Cítíte se negativně? Zbavte se elektronů!
 
Manželka odešla od manžela a vrací se k matce: „Když jsem odcházela, slyšela jsem ránu, co myslíš, zastřelil se, nebo si otevřel šampus?“
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz
 

 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate